השמחה הצהובה. פעם רביעית ברציפות. תהיה גם פעם חמישית? (שי לוי) (צילום: מערכת ONE)
שחקני מכבי ת"א חוגגים את הניצחון (שי לוי) | צילום: מערכת ONE

מכבי תל אביב ניצחה היום (שבת) 0:1 את הפועל פתח תקווה למרות שלא הפגינה יכולת משכנעת.גל כהן בשער עצמי בדקה ה-67 כבש את השער היחיד לטובת הצהובים.

קשרה של מכבי תל אביב, האריס מדוניאנין אמר לאחר המשחק: "לפעמים יש משחקים כאלה, הגענו לחמש-שש הזדמנויות מול השוער ולא כבשנו, בגלל זה זה נראה כאילו התקשנו. ניצחנו 0:1 אין משחקים קלים בכדורגל הינו צריכים להילחם".

על נמני אמר : "לא היו לי בעיות עם אף אחד, אבי נמני הביא אותי לפה ונתן לי את ההזדמנות לשחק כאן. קיבלתי הזדמנויות גם מנמני וגם מאיווניר, אני מרגיש טוב מאוד עם העובדה שמוטי נותן לי ביטחון. לא חושבים על הדרבי, יש עוד משחק בגביע נגד הפועל פ"ת".

מאמנה של מכבי תל אביב, מוטי איווניר אמר בסיום המשחק: "יכול להיות שזה המשחק הפחות טוב מאז שהגעתי, אבל למדתי בכדורגל שמה שחשוב זה הניצחון, בוודאי שלא רצינו לשחק לא טוב, הפועל פתח תקווה הקשתה מאוד ידענו ששוב זה מה שיהיה, זה כנראה מה שיהיה ברוב המשחקים למעט משחקים נגד קבוצות צמרת.

למרות שהמשחק לא היה טוב, ספרתי לפחות שלוש פעמים כדורים שפגעו בעמוד השער. לא הכול היה שחור, בוודאי שאנחנו רוצים שהקבוצה תשחק טוב יותר, אבל החוכמה בימים כאלה היא לנצח".           

לאחר המשחק הודיעו במכבי תל אביב שהבעלים מיץ' גולדהאר לא יגיע למשחק הדרבי הקרוב.

מאמנה של הפועל פתח תקווה, יובל נעים אמר לאחר המשחק: "שיחקנו מול קבוצה שערך השחקנים שלה הוא פי 20 משלנו. הגענו למצבים שלנו אבל כל פעם זה חוזר, מגיעים למצבים מול הגדולות ולא כובשים. הגיע לנו גם פנדל אחד. מצד שני קיבלנו גול שאין מה להגיד עליו. טעויות כאלה קורות אבל חבל שהן קורות לנו. צריך שפעם אחת זה יקרה גם לקבוצה השניה.

השמחה הצהובה. פעם רביעית ברציפות. תהיה גם פעם חמישית? (שי לוי) (צילום: מערכת ONE)
השמחה הצהובה. פעם רביעית ברציפות. תהיה גם פעם חמישית? (שי לוי) | צילום: מערכת ONE

אין לי טענות לשחקנים שנתנו את כל מה שיש להם, גם ההרחקה שיבשה לנו את התוכניות להמשך. לשחק נגד מכבי כמעט מחצית שלמה בעשרה שחקנים זה לוקסוס גדול מדי וחבל. למצבים שלנו הגענו, אם קדוסי היה כובש לפחות שער אחד משני המצבים הבטוחים שהיו לו הכל היה משתנה וזה הכדורגל".  

בוזגלו מודה לקהל. סטרול מאחוריו (שי לוי) (צילום: מערכת ONE)
בוזגלו מודה לקהל. סטרול מאחוריו (שי לוי) | צילום: מערכת ONE