אייל ברקוביץ´ (ONE) (צילום: מערכת ONE)
אייל ברקוביץ´ בטור אישי ל-ONE | צילום: מערכת ONE

אני עדיין מחכה לראות מי הגבר שיקום במועדון הכדורגל המפואר של מכבי תל אביב ויגיד: "אני לא רוצה את מאור בוזגלו פה. אני מחליט – תקופתו של בוזגלו במכבי, נגמרה". מישהו מוכן להסביר מה זה כל השמועות, ההשעיות וההרחקות שכל כמה חודשים אנחנו נוטים לראות בהקשרו של בוזגלו?!

אני מצפה ממוטי איווניר, ג'ק אנגלידיס או מיץ' גולדהאר לקום ולהגיד בפה מלא: "אנחנו לא מחזיקים מבוזגלו ולא רוצים לראות אותנו במועדון". ושיפסיקו לספר לנו סיפורים כל שני וחמישי על איזו השעיה או הרחקה.

החוזה של מאור נגמר בסוף השנה. נכון שאסור לתת לו לשחק אם הוא לא מאריך את חוזהו בשביל שלא יקרה מה שקרה במכבי חיפה עם תומר חמד ודקל קינן עזבו ללא תמורה. התנאי צריך להיות שהוא משחק במכבי רק אם הוא חותם, כדי שלא יילך בחינם, אבל אני לא שומע מאף גורם במכבי שרוצה להאריך את החוזה של הקשר הצעיר. הם רוצים אותו מחוץ לקבוצה וכמה שיותר מהר, רק עוד לא קם הגבר שיקום ויגיד את זה.

מאור בוזגלו על &"אזרחי&" בקרית שלום. חייב להתאמן (ליאור טימור) (צילום: מערכת ONE)
מאור בוזגלו מגיע לאימון בו לא הורשה להשתתף (ליאור טימור) | צילום: מערכת ONE

הסיבה הראשונה שמכבי לא רוצה אותו היא שכנראה מוטי איווניר לא מחזיק ממנו. השניה היא ההתנהלות של אביו יעקב בוזגלו, והראיונות שלו לכלי התקשורת, שאם תשאלו אותי אני גם לא אוהב את זה שאבא לא מפסיק להתראיין. אני מבין את מכבי, באמת צריך לעשות לזה סוף, אבל מאור עצמו הוא ילד טוב ואם לא רוצים אותו מבחינה מקצועית תשחררו אותו, תודיעו לו, אבל אל תספרו לו סיפורים על ראיונות של אביו או התנהלות לא תקינה.

בפני מכבי עומדות שתי אפשרויות – או שהיא תודיע שמאור סיים את תפקידו בקבוצה בגלל שלא מחזיקים ממנו מבחינה מקצועית, או שמאריכים את החוזה שלו וממשיכים הלאה. הגיע הזמן שיהיה מנהל רציני למועדון כל כך גדול ומפואר שיוציא הודעות וייקח החלטות. מה שמכבי עושה לא טוב לא למועדון, לא לבוזגלו ולא לשאר השחקנים.

עוד נושא עליו אני רוצה לכתוב. בזמן האחרון הרבה מראשי הכדורגל שלנו, שחקנים ועסקנים נמצאים יותר בבתי משפט ובמשטרה מאשר על מגרשי הכדורגל ובמשרדים. הגיע הזמן שמר אבי לוזון יעשה סדר כי כל הקדנציה שלו נראית כמו תוכנית למחקר בפלילים. אין יום שאני פותח אינטרנט או עיתון ואני לא רואה עצורים, חשודים או מובלים להארכת מעצר. אבי לוזון, הגיע הזמן שתעשה סדר בבלאגן. תקבע חוקים חדשים מי רשאי להיות בעלי קבוצה ומי לא, ותעניש אנשים שמסתבכים בפלילים.

תומר סיני. פעם זה בבית הדין ופעם בתא המעצר (יניב גונן) (צילום: מערכת ONE)
תומר סיני. פעם זה בבית הדין ופעם בתא המעצר (יניב גונן) | צילום: מערכת ONE

לא ייתכן שהכדורגל שלנו נמצא יותר במשטרה מאשר על המגרשים. בשביל זה אתה יושב ראש ולא בשביל לנסוע לחו"ל, לעשן סיגרים ולהשתתף במסיבות קוקטיילים עם מישל פלאטיני וחבריו.