אבי יחיאל. יחזור להרכב (משה חרמון) (צילום: מערכת ONE)
אבי יחיאל: "יהיה מאוד קשה מול אשדוד" (משה חרמון) | צילום: מערכת ONE

מעודדת מה-0:0 בשבת מול מכבי פ"ת שקטע רצף של שלושה הפסדים רצופים, חזרה היום (שלישי) הפועל באר שבע לאימונים לקראת המשחק בשבת (19.00, אצטדיון ה-י"א) מול מ.ס. אשדוד.

האם התיקו יוציא את ב"ש לדרך חדשה? "נצטרך לנצח בשביל לדבר על איזשהי דרך כי המשחק מול מכבי פ"ת היה יותר טוב מהמשחקים הקודמים, אבל עדיין לא מספיק טוב", אמר אבי יחיאל ל-ONE, "אנחנו צריכים לשחק יותר טוב כדי שכל שחקן יקבל ביטחון והדברים יבואו יותר בקלות".

יחיאל הוסיף: "כשמפסידים כל כך הרבה, הביטחון הוא לא בשמיים. זה טוב שיש לחץ וזה לא בהכרח דבר שלילי. אנחנו צריכים להתמודד עם זה כי אין פה יותר לחץ מאשר במקומות אחרים. אם יהיה לנו ביטחון, אז גם הדברים הטובים יגיעו".

למרות שבתחילת העונה נראה היה שיחיאל יהיה שחקן משלים, הוא תפס מקום של קבע בהרכב ומפגין יכולת טובה. בהתייחס לכך אמר הבלם: "שיחקתי קצת פחות בתחילת העונה, אבל ידעתי שאני פה בשביל לשחק ואני חושב שיש לי עוד הרבה מה לתרום כי אני לא כל כך מבוגר. שחקנים בגיל שלי עדיין נמצאים בשיא היכולת המנטאלית וגם הגופנית. ואני מנסה תמיד לעשות הכי טוב שאני יכול וביחד עם כולם להביא את הקבוצה למקום טוב יותר".

בהתייחס למשחק הקרוב באשדוד, אמר הבלם: "גם בשנה שעברה היו משחקים חמים בין שתי הקבוצות וזה דבר חיובי כל עוד זה נשמר במסגרת הנכונה. מדובר במשחק חוץ מאוד קשה ונשתדל לעשות הכול כדי לחזור עם תוצאה טובה".

הקפטן אביתר אילוז שסובל ממתיחה ברצועות הברך והוחלף במשחק האחרון כתוצאה מפציעה, ינסה הערב להתאמן לראשונה השבוע עם כדור ואם יצליח, הוא עשוי להיות כשיר למשחק באשדוד. 

הקשר יוסי תורג'מן ממשיך להיעדר מאימוני הקבוצה למרות שעדיין לא הגיע לסיכום כספי על תנאי עזיבתו. במועדון טוענים כי תורג'מן צריך להתייצב לאימונים כרגיל, אך בסביבתו של הקשר מסרו כי נאמר לו שהצוות המקצועי אינו מעוניין שהוא יעשה כך.