אלי מחפוד. יורדים מליאור ז´אן (עמית מצפה) (צילום: מערכת ONE)
מחפוד ותומר סיני. פ"ת המריאה להונגריה (עמית מצפה) | צילום: מערכת ONE

הפועל פ"ת המריאה הבוקר (ראשון) למחנה האימונים שלה בבודפשט שבהונגריה, שם תשהה עד לתחילת השבוע הבא, ותפגוש למשחקי אימון בין היתר שתיים מהקבוצות הטובות של הליגה המקומית – פרנצבארוש ומ.ט.ק בודפשט שסיימו במקומות השביעי והשישי בטבלה בהתאמה, בעונה החולפת.

הפנים החדשות, ג'וניור ויסה, אוהד קדוסי, ישראל זגורי, חמודי בריק, אלון תורג'מן וגיא דיין המריאו עם הקבוצה, כאשר שני השוערים הזרים, וויליאם אמאמו ואוסטין אג'ידה יצטרפו לקבוצה מחר, כמו גם שחקן הרכש הטרי, דודו ביטון, של החתמתו לשלוש בקבוצה פורסם לראשונה ב-ONE.

בניגוד לחוסר הוודאות עם פתיחת העונה שעברה, הפעם יוצאים המלאבסים למחנה עם סגל מלא והמאמן, אלי מחפוד, התייחס לנסיעה: "מגיע שאפו להנהלה, בכל עונה הפועל פ"ת הייתה יוצאת למחנה אימונים עם מעט מאוד שחקנים חתומים, והשנה רוב הסגל הוחתם עוד לפני פתיחת האימונים".

"התחלנו את האימונים בדגש על הבנייה הגופנית. במחנה אמנם לא נזניח את הפן הזה, אך נשלב גם עבודה טקטית וסגנון משחק מאחר שבכל יום יהיו לנו שני אימונים", הסביר המאמן. 

מחפוד ודני לוי. הסגל סגור, כעת יעבדו על גיבוש הקבוצה (עמית מצפה) (צילום: מערכת ONE)
מחפוד ודני לוי. הסגל סגור, כעת יעבדו על גיבוש הקבוצה (עמית מצפה) | צילום: מערכת ONE

"נתמקד גם בגיבוש וחיבור, בעיקר בחלק הקדמי שלנו", הוא הוסיף. "אני אקיים שיחות אישיות עם שחקנים, כל השחקנים החדשים יעשו היכרות כמו שצריך עם הקבוצה ואני מקווה שנחזור ממחנה האימונים מגובשים וטובים יותר".

"נכון לרגע זה סגל השחקנים שלנו סגור. לא סביר שנחתים שחקן נוסף, אלא אם כן יהיה מדובר במשהו יוצא דופן. דבר חשוב בנוגע לסגל שלנו, למעט ישראל זגורי שהגיע לעונה אחת, הוא שכל השחקנים שהבאנו יהיו כאן לכמה שנים וזו היתה המטרה שלנו", סיכם מחפוד בציפייה לעונה טובה.

ג´ונסן אסוס. מקווה שהעונה תהיה טובה עבור קבוצתו (שי לוי) (צילום: מערכת ONE)
ג´ונסן אסוס. מקווה שהעונה תהיה טובה עבור קבוצתו (שי לוי) | צילום: מערכת ONE

קשר הקבוצה, ג'ונתן אסוס, התייחס לנסיעה ואמר: "אני חושב שהעובדה ששמרנו על רוב הסגל מצויינת, חשוב לשמור על יציבות ואני שמח שאנחנו יוצאים למחנה עם סגל מלא ונוכל לעבוד כמו שצריך. השחקנים החדשים שצורפו לקבוצה טובים מאוד, הם מוסיפים לקבוצה, הרבה כישרון ואיכות בעיקר בחלק הקדמי".

"אני לא רוצה לדבר על העתיד כרגע, אלא לעבוד קשה ולהתקדם צעד צעד. אני לא אומר שבעונה שעברה היינו קבוצה רעה ועכשיו אנחנו קבוצה טובה, נראה לאט לאט איך הדברים מתפתחים. יש קבוצות שמצרפות הרבה שחקנים חדשים וטובים ולא מצליחות", הוא הוסיף, ושלח ספק-עקיצה לקבוצתו לשעבר בצהוב.

שחקני מכבי ת&"א. בקבוצה מפרגנים לחברם (דרור עינב) (צילום: מערכת ONE)
שחקני מכבי ת&"א. אסוס לא מתרגש מהשמות הגדולים (דרור עינב) | צילום: מערכת ONE

"מכבי ת"א לדוגמא צירפה הרבה שחקנים מהשורה הראשונה בישראל, אבל זה לא אומר שהם יקחו את האליפות בוודאות. גם ריאל מדריד לא הצליחה למרות שהחתימה את רונאלדו וקאקה. לכן איכות הקבוצה והחיבור חשובים יותר. אנחנו עוד לא מוכנים לליגה, נעבוד קשה במחנה ואני מקווה שנחזור טובים יותר", סיכם אסוס.