עומר דמארי. בספק למשחק מול מכבי חיפה (משה חרמון) (צילום: מערכת ONE)
עומר דמארי. בספק למשחק מול מכבי חיפה (משה חרמון) | צילום: מערכת ONE

יומיים לאחר ההעפלה לגמר גביע הטוטו עם הניצחון הגדול על מכבי תל אביב ולפני המשחק מול המוליכה מכבי חיפה בליגה, ערכה היום (שישי) מכבי פתח תקווה אימון נוסף לקראת המפגש מול הירוקים. הדאגה העיקרית של המלאבסים כרגע היא כשירותו של החלוץ הפצוע, עומר דמארי.

דמארי שנעדר גם ממשחק חצי הגמר מול מכבי תל אביב סובל ממתיחה באזור המפשעה וערך ביומיים האחרונים אימונים קלים בלבד. רק מחר יידעו בצוות המקצועי אם דמארי יעמוד לרשות הקבוצה במשחק. עם זאת, ההערכות כרגע פסימיות מאוד. מורד מגמאדוב לא לקח חלק באימון הקבוצה, אך עשוי להיות בסגל למשחק.

בפתח תקווה היו מרוצים מאוד מהיכולת של הקבוצה במשחק באמצע השבוע. המאמן פרדי דוד פירגן לחניכיו לפני האימון על כך שהקבוצה מאוחדת ומפגינה אופי רב ואכפתיות. עוד לפני פתיחת האימון הוא אמר להם: "אני מרוצה מאוד מכם ומהדרך שבה השגתם את הניצחון על מכבי והעפלתם לגמר גביע הטוטו".

"זה מוכיח שהקבוצה שלנו מחוברת ובריאה ושיש לנו קאדר טוב של 18-20 שחקנים", הוסיף דוד. "אני שמח שהמחליפים ששיחקו בגלל העומס שנוצר לאחרונה הוכיחו את עצמם ושיחקו טוב ושמח בעיקר מהאופן שבו אתם מקבלים את ההחלטות שלי, זה חשוב".

לקראת חיפה ניסה המאמן לדחוף את שחקניו: "עכשיו אנחנו צריכים לשמור על המשכיות, כי זה הכי חשוב. אנחנו צריכים להמשיך במומנטום הזה גם בליגה ואין סיבה שלאחר הניצחון על מכבי תל אביב זה לא יימשך גם מול חיפה".

קשר הקבוצה, רועי בקל, שלא שיחק אף הוא ביום רביעי האחרון בעקבות פציעה, שב לאימונים מלאים וצפוי להיות כשיר למשחק מול חניכיו של אלישע לוי, כמו גם יוסי אופיר שריצה עונש הרחקה וחוזר לסגל.

פרדי דוד. ביקש משחקניו להמשיך להילחם (שי לוי) (צילום: מערכת ONE)
פרדי דוד. &"עכשיו אנחנו צריכים לשמור על המשכיות&" (שי לוי) | צילום: מערכת ONE

מחר תערוך הקבוצה את האימון המסכם שלה ולדוד יש כאב ראש לא קטן בנוגע ל-11 השחקנים שיעלו בהרכב, זאת לאור היכולת הטובה שהציגו דני פרדה, מיכאל זנדברג וכן דובב גבאי שכבש צמד מול הצהובים.

בהנהלת הקבוצה ביקשו להבהיר כי גם הפעם מחיר הכרטיסים למשחק יעמוד על 50 שקלים, זאת במטרה לעודד את הצופים להגיע אל המגרשים, כפי שדוגלים במועדון לאורך כל העונה.