פרסום ראשון: מאמן בני יהודה, דרור קשטן, החליט היום (ראשון) להחתים את הקשר קסטוטיס איבסקביצ'יוס בבני יהודה. ביומיים הקרובים יסגרו כל העניינים האחרונים עם קבוצתו הקודמת, קריבאס ואז מעברו של הקשר יושלם באופן סופי.

איבסקביצ'יוס בן ה-25 שייך לסגל נבחרת ליטא ואף רשם במדיה שבע הופעות. בעונה האחרונה שיחק הקשר בקבוצת קריבאס מהליגה האוקראינית ולפני כן בפ.ב.ק קאונס מהליגה הליטאית ובהארטס הסקוטית.

אין זה סוד שהקשר מצא חן מאוד בעיני המאמן ואילו במשחק האחרון מול שמרוק רוברס, אף טס עם  הקבוצה וצפה בחבריו החדשים.

הבלם, דין מורי, אמר על הרכש החדש: "הוא שחקן מצויין, הוא השתלב מאוד יפה בקבוצה שלנו. אני חושב שזה צעד טוב אם החליטו באמת להחתים אותו. אני מקווה מאוד שהוא יוכל להוסיף לנו לקבוצה. ממה שהספקתי לראות עד עכשיו, הוא יכול להוסיף לנו הרבה. אני מאחל לו בהצלחה".

איבסקביציוס. עובר לבני יהודה (רויטרס)
איבסקביציוס. עובר לבני יהודה (רויטרס) | צילום: מערכת ONE

דאגה מפציעתו של משה ביטון


לצד ההחלטה של דרור קשטן לגבי החתמת הקשר הליטאי, בבני יהודה מודאגים מפציעתו של החלוץ, משה ביטון שנפצע במשחק מול שמרוק רוברס באירלנד. לאחר בדיקות מעמיקות, נראה שביטון סובל מקרע ברצועה הצידית-פנימית בברך.

משה ביטון. שיפור במצבו הבריאותי (דרור עינב)
משה ביטון. דאגה ממצב ברכו הפגועה (דרור עינב) | צילום: מערכת ONE

למען הסר ספק, ביום שלישי הוא יישלח לבדיקת MRI ושם יבדקו האם סופית זהו קרע שעלול להשבית אותו כשישה שבועות לפחות. בכל אופן, למשחק הגומלין, ביטון לא יעמוד לרשות המאמן, דרור קשטן.