הפנינג כדורגל ענק נערך הבוקר (שבת) באצטדיון ר"ג, במהלכו התקיימו משחקי גמר גביע המדינה לילדים.

במשחק הגמר הראשון, בילדים ג', בין מכבי נתניה למכבי פ"ת, ניצחה הקבוצה מהשרון 1:3 והניפה את הגביע. בגמר טרום א' נפגשו קבוצות הילדים של מכבי תל אביב ומכבי פ"ת. הקבוצה מפתח תקווה ניצחה 3:4 כשאחיינו של יו"ר ההתאחדות, עמרי לוזון, כבש צמד כשאחד מהשערים הוא שער הניצחון.

מנהל הקבוצה המנצחת, אילן להב, אמר בסיום ל-ONE: “זה מאוד מרגש. הילדים עבדו קשה כל השנה. אנחנו גם מובילים את הליגה ובעזרת השם ניקח דאבל. מגיע להם כל הכבוד".

יו"ר ההתאחדות, אבי לוזון שהעניק את הגביע, לאחיין שלו והוסיף חיבוק ונשיקה, אמר: “זה אירוע מאוד מיוחד שהמטרה שלו זה לקרב בין הקהילה לכדורגל. זה לא משהו שעושים כל יום. אני מקווה שהמסורת הזו תימשך".

על מכבי פ"ת וזכייתה בגביע אמר: “מרגש אותי לראות אותם, מה עוד שאחיין שלי משחק שם וכבש היום שערים. אני מאוד שמח בשבילם ומאוד מתרגש".

מכבי פ
מכבי פ"ת מניפה את הגביע (שרון קביליו) | צילום: מערכת ONE

עמרי לוזון אמר בתום המשחק: "אין הרגשה יותר טובה מלהבקיע שער, בטח בכזה מעמד. אני מקווה שזאת רק ההתחלה, כי החלום זה לזכות עם הקבוצה הבוגרת של מכבי פ"ת, כשיגיע זמני, בגמר גביע המדינה".

מכבי פ&
מכבי פ&"ת מקבלת את הגביע מלוזון (שרון קביליו) | צילום: מערכת ONE

בגמר טרום ב' ניצחה הפועל ראשון לציון בפנדלים את מכבי חיפה. בנוסף התקיים משחק ראווה של ילדות בין בנות סכנין לאס"א תל אביב, בו ניצחה הקבוצה מהמגזר.

יחד עם זאת, התקיים גמר טורניר האוהדים בין הפועל תל אביב להפועל פ"ת. האדומים רצו להכין את עצמם לקראת הגמר האמיתי ביום שלישי, אך הפסידו בתוצאה 3:2.

טרום א´: מכבי פ&
טרום א´: מכבי פ&"ת - מכבי ת&"א (שרון קביליו) | צילום: מערכת ONE

עוד במהלך הטורניר התקיים משחק ראווה בין שחקני עבר לכוכבי בידור. בין הכוכבים שלבשו את מדי כוכבי הבידור היו: אייל גולן, אסי ישראלוף, שלום מיכאלשווילי, עמוס תמם כשאותם חיזק כוכב נבחרת ישראל בעבר, חיים רביבו. בין שחקני העבר שהשתתפו במשחק היו: מוטי איווניר, עוזר מאמן הנבחרת הבוגרת, טל בנין, שולי גליאדי, משה גלאם ועוד. 

אייל גולן במדי הנבחרת. שיר בתלת מימד (שרון קביליו)
אייל גולן (שרון קביליו) | צילום: מערכת ONE

למרות ציפיות לחטוף תבוסה הפגינו כוכבי הבידור משחק כדורגל איכותי בראשות הצמד גולן את רביבו אך בסיום, הניסיון שימש פקטור מרכזי ושחקני העבר ניצחו 3:5.

חיים רביבו אמר ל-ONE עוד לפני המשחק: " היו דיבורים שאני אשחק בכוכבי העבר אבל בסופו של דבר החליטו להכניס אותי לנבחרת של כוכבי הבידור, עשו פה אירוע מדהים. מגיע לאנשים בהתאחדות לכדורגל כל הכבוד על אירגון האירוע הזה. אני איפה שאני נמצא ואיפה שאני משחק, רוצה לנצח". אייל גולן אמר: " הגענו כדי לכבד את האירוע היפה הזה, נכון שהם שחקני עבר אבל לנו יש שחקנים טובים, אם אני מדרג אז חיים אחרי זה אסי ישראלוף ואז אני, למרות שלא שיחקתי כבר שנתיים".

חיים רביבו ואסי ישראלוף (שרון קביליו)
חיים רביבו ואסי ישראלוף (שרון קביליו) | צילום: מערכת ONE