מכבי נתניה למדה אמש (שבת) על בשרה מול הפועל ת"א מדוע לא צריך לשתף שחקן פצוע במשחק.

הבלם הארגנטיני של ראובן עטר, מריאנו קפוארלה, שלא התאמן סדיר בשבועיים האחרונים עקב מתיחה ברצועת הברך, הספיק אתמול להבקיע שער עצמי בדקה השלישית, לבצע עבירה שהובילה לפנדל (שלא הובקע) ולקראת הסיום להחמיר עוד יותר את הפציעה שלו שככל הנראה שתשבית אותו לשלושה שבועות נוספים.

חוץ מהטעויות של החוליה האחורית, בנתניה היו יצאו מאוכזבים מאוד מבלומפילד בעיקר בגלל שבקרב בין התקפת נתניה לשוער האדומים, וינסנט אניימה, ידו של הניגרי הייתה על העליונה.

השחקנים של עטר הגיעו כמו בכל המשחקים האחרונים לאין ספור מצבי הבקעה ולמעט פעם אחת, לא הצליחו למצוא את הרשת. "אי אפשר להאמין לזה. בשלושת ההפסדים האחרונים שלנו (בית"ר ירושלים, אשדוד והפועל ת"א - מ.ג'.) עמדו מולנו שוערים שזכו בסיום באיש המשחק. זה אומר הכל" אמר שחקן בקבוצה בתסכול.

בקבוצה מתחו ביקורת קשה על חוליית ההגנה ובראשה על הקפטן אוראל דגני, שלא מצליח לשחזר את היכולת שלו מהעונה שעברה. דגני הוחלף אתמול בדקה ה-65 בפעם החמישית העונה ונראה כעוס מאוד ואף לא לחץ את ידו של המאמן בדרך לספסל. מהעבר השני, במועדון מרוצים מחלוץ הרכש האוקראיני סרגיי טרטיאק, שבהופעת הבכורה שלו כבש שער מצמק.

הקבוצה תערוך היום אימון שחרור אך לא תזכה ליום חופשי השבוע מכיוון שכבר מחר תיאלץ לערוך את האימון המסכם לקראת משחק הגביע מול בני יהודה ביום שלישי בקופסא.

קפוארלה. הפציעה החמירה (משה חרמון) (צילום: מערכת ONE)
קפוארלה. הפציעה החמירה (משה חרמון) | צילום: מערכת ONE