סבע. "הפועל ת"א ראויה ליותר ממקום שני" (אמיר לוי) (צילום: מערכת ONE)
אחמד סבע. שער רביעי במשחקי ההכנה (אמיר לוי) | צילום: מערכת ONE

לאחר שנחתה אתמול (שישי) על אדמת הונגריה וקיימה את אימוניה הראשונים במסגרת מחנה האימונים, הערב ערכה מכבי נתניה את משחק ההכנה הראשון מבין ארבעה שצפויים לה בשבוע הקרוב. חניכיו של ראובן עטר גברו 1:2 על אויפשט מהליגה ההונגרית.

לאחר שלושה ניצחונות במסגרת משחקי ההכנה לפני המחנה, הנתנייתים השיגו ניצחון חשוב מאוד לביטחון של סגל השחקנים הצעיר של הקבוצה, שכן ההונגרים סיימו בעונה שעברה במקום הרביעי.

מי שהמשיכו וכבשו לנתניה גם הפעם היו החלוץ אחמד סבע, שלו זה כבר שער רביעי במשחקי ההכנה, והקשר הצעיר חן עזרא, שכבש גם במשחק האחרון מול בת ים ביום חמישי.

אגב בנתניה מרוצים מאוד מקצב החלמתו של עזרא, שחזר מפציעה ארוכה מאוד שהשביתה אותו לתשעה חודשים. במועדון היה מי שאמר שאם הקשר ימשיך ויציג יכולת שכזו, זו תהיה עונת הפריצה שלו.

עטר אמר בסיום: "אנחנו מרוצים מהמקום שבו אנחנו נמצאים במחנה, אני מרוצה מהמשחק ומהתוצאה. הגענו להמון מצבים שלא נוצלו, נמשיך לעבוד קשה".

עטר בחן במהלך המשחק את הבלם הסרבי אלכסנדר טרניניץ' בן ה-23, שעל פי המסתמן ימשיך להיבחן גם בימים הקרובים. בנוסף אליו צפויים להגיע מספר שחקנים למבחנים, חלקם בעמדת הבלם וחלקם בעמדת המגן הימני.

ראובן עטר. מחפש מגן שמאלי זר (יניב גונן) (צילום: מערכת ONE)
ראובן עטר (יניב גונן) | צילום: מערכת ONE

נתניה פתחה בהרכב הבא: קרלוס אריאס, ליאוניד קרופניק, אלכסנדר טרניניץ', אוראל דגני, עומרי בן הרוש, קובי דג'אני, גל גניש, פיראס מוגרבי, אופיר עמרם, מאור אסור ואחמד סבע.