טובול ושריקי (משה חרמון) (צילום: מערכת ONE)
טובול ושריקי. מאמצים להכשיר את המגן (משה חרמון) | צילום: מערכת ONE

שחקני מועדון ספורט אשדוד ממשיכים בהכנותיהם למשחק הביתי בשבת (19:30) מול מכבי נתניה והיום (רביעי) קיימו אימון נוסף, כשברור לכולם כי המשחק הזה יכול להראות לאן פניהם של האדומים-צהובים העונה, מכוונות.

על פי האימון נראה כי המאמן יוסי מזרחי עדיין מתלבט לגבי ההרכב הראשון שיפתח מול נתניה, מה גם שעדיין הוא צריך לראות מה מצבם של מספר שחקנים שאינם כשירים לחלוטין כרגע.

המגן השמאלי, אדיר טובול, שנפצע בפתיחת משחק רבע גמר גביע הטוטו מול עירוני קרית שמונה והחמיץ גם את משחק החוץ מול הפועל חיפה בשבת האחרונה, שב לאימונים רגילים עם יתר חבריו.

לקראת סיום האימון חש טובול מעט כאבים באיזור הפגיעה והעדיף לשבת בצד ולא לקחת סיכון, בתיאום עם הצוות המקצועי והרפואי של המועדון, שם עושים מאמצים גדולים על מנת להכשירו להתמודדות מול נתניה.

שניים שנטשו את האימון כבר בתחילתו הם השוער אופיר מרציאנו שסובל מכאבים בכתפו ועזב את המגרש לטובת קבלת טיפול מיד לאחר החימום, ושאורי מגבו, שחש ברע וקיבל אישור ממזרחי לצאת מהאימון.


מחירי הכרטיסים למשחק מול נתניה יעמדו על 80 ש״ח למבוגרים ו-40 ש״ח לנוער, סטודנט, חיילים ופנסיונרים. לנשים וילדים תותר כניסה חופשית.