משה אוחיון במאבק עם רביבו. מרוצה (יניב גונן) (צילום: מערכת ONE)
משה אוחיון במאבק עם רביבו. מרוצה (יניב גונן) | צילום: מערכת ONE

סיפוק גדול במ.ס אשדוד יום אחרי ניצחון הבכורה אמש (שבת) על הפועל ב"ש במשחק במסגרת גביע הטוטו 1:2. חניכיו של ג'ון גרגורי המשיכו ביכולת הטובה שאפיינה אותם במסגרת מחנה האימונים והפגינו משחק מסירות נפלא שסיפק מספר הזדמנויות לכיבוש שערים, אם כי רק שתיים כאלו נוצלו, בסופו של דבר.

הבעלים של הקבוצה, ג'קי בן זקן, חרט על דגלו את קידום השחקנים הצעירים, במהלך שגרם להרמת גבה בכל רחבי הארץ, אולם עד כה נראה כי הוא מצדיק את עצמו ובגדול. באשדוד מרוצים מאוד מהשילוב בין השחקנים הצעירים לאלו הוותיקים, במיוחד תחת ניצוחו של המאמן ג'ון גרגורי.

אחד השחקנים "הוותיקים" הוא הקפטן, משה אוחיון בן ה-27, שאמר בעקבות משחק הניצחון על ב"ש: "אני חושב שיכולנו לכבוש יותר שערים ולנצח בתוצאה גבוהה יותר אבל אנחנו לא חזירים".

"זה תמיד כיף לפתוח את העונה עם ניצחון, גם אם מדובר רק במשחק במסגרת גביע הטוטו".

לגבי החילופים הרבים שביצע המאמן אמר אוחיון: "היו אמנם הרבה חילופים במשחק כמו שיש תמיד בגביע הטוטו, אבל גם אלו שנכנסו עשו את העבודה. היה קשה מאוד לשחק בתנאי מזג האוויר שהיו במגרש עם החום הכבד, אבל בסך הכל עשינו את העבודה ואנו שמחים על הניצחון".

"השילוב בין הצעירים לוותיקים עובד טוב מאוד. מוקדם מדי לדבר על שאיפות מהעונה הזו כשרק עשינו משחק אחד בגביע הטוטו, אבל בכל מקרה נרצה להגיע למקומות גבוהים יותר מאלו שהשגנו  בעונה שעברה".

בעיר הנמל יקבלו בימים הקרובים את תוצאות הבדיקות שעבר השוער, דרגאן סטויקיץ', שייתכן כי הוא סובל ממחלת הנשיקה, דבר שעלול לגרום לו להיעדר תקופה ארוכה.

מקרייב. ייבדק כדי לקבוע את חומרת פציעתו  (יניב גונן) (צילום: מערכת ONE)
מקרייב. ייבדק כדי לקבוע את חומרת פציעתו (יניב גונן) | צילום: מערכת ONE

בנוסף לכך, נפצע במהלך המשחק, דמיטאר מקרייב, מספר דקות אחרי שכבש את שער היתרון לאדומים-צהובים ובאשדוד מחכים לראות מה מצבו של החלוץ הבולגרי שהוחלף על ידי נבו מזרחי.