פדרו גלבאן. בספק למשחק מול באר שבע (שי לוי) (צילום: מערכת ONE)
פדרו גלבאן. בספק למשחק מול באר שבע (שי לוי) | צילום: מערכת ONE

המחזור השני בפתח ובני יהודה, שקיימה הערב (חמישי) אימון, רוצה להשיג את הניצחון הראשון העונה. חניכיו של דרור קשטן ידרימו ויפגשו את הפועל באר שבע (17:00 בווסרמיל) למשחק בו שתי הקבוצות יתמודדו בחום הכבד על שלוש נקודות חשובות.

בתחילת האימון נפרדו מהקשר סיניסיה ליניץ', ששוחרר ואף ערכו עבורו טקס בו הוענקה לשחקן תמונה ממוסגרת עם חולצתו. לאימון הצטרפו הקשרים לירוי צעירי, חסן אבו זייד והבלם דין מורי, שחזרו ממחנה האימונים של הנבחרת הצעירה.

החלוץ רותם שמול נבחן במהלך האימון. שמול הצעיר שיחק בעונה שעברה בעירוני רמת השרון, אך כרטיסו שייך למכבי פתח תקווה. החלוץ הצליח להרשים את הצוות המקצועי, אך ימשיך להיבחן במספר אימונים נוספים עד שתתקבל החלטה בנוגע לעתידו.

הקשר פדרו גלבאן חזר לאימונים מלאים, אך עדיין לא נמצא בכושר משחק מלא ובקבוצה מעדיפים לא לסכן אותו. כפי הנראה, גלבאן לא יהיה בסגל גם למשחק בבאר שבע וייתכן כי יחזור לפעילות מול הפועל חיפה במחזור השלישי.

אבי יחיאל ורותם שמול (שי לוי) (צילום: מערכת ONE)
אבי יחיאל ורותם שמול (שי לוי) | צילום: מערכת ONE

על פי ההרכב שתורגל, לא מסתמנים שינויים בהרכבו של דרור קשטן מהמחזור הקודם (0:0 עם הפועל רמת גן). החלוץ שלומי לוי צפוי להמשיך לקבל קרדיט לצידו של איליה יבוריאן בחוד. הקפטן  אסי בלדוט והקשר עמרי אפק יתחילו את המשחק על הספסל.