גלבאן ובלדוט. הארגנטיני ממשיך להתאושש (אלעד ירקון) (צילום: מערכת ONE)
גלבאן ובלדוט. הארגנטיני ממשיך להתאושש (אלעד ירקון) | צילום: מערכת ONE

בבני יהודה מחפשים ניצחון. אחרי שהודחו מהליגה האירופית על ידי שמרוק רוברס ופתחו את העונה בישראל עם 1:1 מול הפועל פ"ת במשחק הראשון בגביע הטוטו, הזהובים רוצים לצאת לדרך חדשה בבלומפילד מול הפועל ר"ג (שבת, 20:00), במחזור השני במפעל.

חניכיו של דרור קשטן יצאו מאוכזבים מאוד מהמשחק האחרון וגם ננזפו קשות על הופעתם. בקבוצה משכונת התקווה יודעים כי בבית עם מכבי פ"ת, הפועל פ"ת והפועל ר"ג הקבוצה אמורה להשיג כמה שיותר ניצחונות, במיוחד לאחר שהצהירו כי העונה הם מתכוונים להילחם על כל התארים.

בבני יהודה מנסים בימים האחרונים להחזיר את הקשר, פדרו גלבאן, לכושר משחק ובקבוצה מקווים להיראות הרבה יותר טוב כאשר הארגנטיני והחלוץ פיני בלילי יצטרפו אליהם.

כפי שזה נראה היום, גלבאן לא ישתתף במשחק הקרוב מול הפועל ר"ג, אך גוברים הסיכויים שהוא כבר ישחק בשבוע שלאחר מכן מול מכבי פ"ת. החלוץ משה ביטון עדיין מתאושש מפציעתו בברך, אך כבר החל באימונים עם הפיזיותרפיסט של הקבוצה ובשבוע הבא יחזור להתאמן.

פדרו גלבאן. מקווה להפסיק לשבת ביציע (דרור עינב) (צילום: מערכת ONE)
פדרו גלבאן. מקווה להפסיק לשבת ביציע (דרור עינב) | צילום: מערכת ONE

הקשר קסטוטיס איבסקביצ'יוס ממשיך להרשים את הקבוצה. הקשר, שבסיום המשחק האחרון אמר שזה היה משחק לא טוב שלו, הותיר רושם גדול מאוד והזהובים שמחים מאוד על ההחתמה. במועדון מקווים שאם זה היה משחק לא טוב שלו, אפשר להגדיל את הציפיות ממנו.

החלוץ הרוסי, פאבל קומולוב, ממשיך להיבחן בקבוצה, אך בבני יהודה עדיין לא החליטו אם לרכוש את השחקן ולהשקיע בו לטווח הארוך. כפי שזה נראה כעת, הזהובים מתרשמים ממנו לטובה וכנראה שהם יחליטו לרכוש אותו.

שחקני בני יהודה. עוד אין להם מאמן (דרור עינב) (צילום: מערכת ONE)
קומולוב (במרכז). בני יהודה כנראה תעדיף לרכוש אותו (דרור עינב) | צילום: מערכת ONE

המגן איציק עזוז, עדיין לא חתם בקבוצה, אך בימים הקרובים, אם לא יגיעו שני הצדדים לעמק השווה, הוא צפוי להיענות בחיוב להצעה שקיבל מהפועל באר שבע.