החלוץ הליטאי, דרווידאס סרנאס לא יגיע למכבי חיפה בעקבות פערים כספיים עם קבוצתו הפולנית, וידז'ב לודז'.

ההודעה המאכזבת לאוהדי חיפה מגיעה מספר ימים לאחר נפילת מועמדותו של הבלם האיסלנדי, רגנר סיגורדסון הודיע שאין לו כוונה להצטרף, כך ששניים מהמועמדים הבולטים להצטרף למכבי חיפה בחלון ההעברות ירדו מהפרק.

דבאלשווילי מפרגן: עידן ורד הביא את השינוי
במכבי חיפה יכולים לחייך לאחר עוד ניצחון משכנע, הפעם 1:3 מול מכבי פ"ת, אחת היריבות היותר קשות שהיו לירוקים העונה. לא זו בלבד שחיפה ניצחה, היא גם שברה מנחוס של עשרות שנים בהן לא ניצחה את פ"ת באיצטדיון ר"ג.

אחרי מחצית ראשונה פושרת הגיעה המחצית השניה ואיתה היכולת המשכנעת. מי שהיה הפעם אדריכל הניצחון הוא עידן ורד שנכנס במקום יניב קטן שנפצע והציג את משחקו הטוב ביותר מאז שהגיע לכרמל, כאשר הבונוס היה הבישול לשער השני אותו כבש תומר חמד. אלישע לוי התייחס ליכולת של ורד ואמר: "היכולת שלו נותנת לי חומר למחשבה בדיוק כמו ששחקנים אחרים משתלבים ומוכיחים את עצמם. לוורד היה משחק טוב והוא מוסיף לנו".

מי שהחמיא לורד היה לא אחר מאשר מלך שערי הקבוצה ולדימיר דבאלשווילי שאמר לאתר הרשמי: "ורד הוא האיש שהביא לשינוי במשחק ומגיע לו כל הכבוד. מהרגע שוורד נכנס המשחק השתנה. ניצחנו קבוצה חזקה והוכחנו שאנחנו ווינרים".

על השילוב שלו עם תומר חמד בהתקפה אמר החלוץ הגיאורגי: "השילוב שלי ושל תומר הוא מהמוצלחים שיש. אנחנו מבינים אחד את השני ונהנים לשחק זה לצידו של זה".

במועדון עדיין לא התקבלה החלטה אם להקפיא את פיטר מסיללה שאמור לחזור לפעילות תוך חודשיים-שלושה. אלישע: "ברגע שנקבל את האבחנה המדויקת מתי פיטר יהיה כשיר לשחק נקבל החלטה אם להקפיא אותו. אני חושב שפיטר יכול להיות כשיר לחלק האחרון של הליגה כך שעוד לא קיבלנו החלטה לגביו".

כפי שפורסם ב-ONE מסיללה אמור לעבור שיקום בדרום אפריקה ואח"כ לחזור להמשך השיקום בארץ.ביום רביעי אמור המגן להמריא למולדתו. במהלך היום תתברר חומרת הפציעה של הקפטן יניב קטן שנחבל בקרסולו במהלך המחצית הראשונה. כרגע, קטן בספק למשחק מול ב"ש.

שרנאס. לא יגיע לאדומים בסופו של דבר (רויטרס) (צילום: מערכת ONE)
סרנאס. לא יגיע למכבי חיפה (רויטרס) | צילום: מערכת ONE