כל מי שנכח אמש (שבת) באצטדיון בלומפילד במשחק בין מכבי נתניה לבני יהודה שפשף את עיניו למראה התוצאה על הלוח האלקטרוני. הקבוצה מעיר היהלומים לא הגיעה בכלל ל-87 הדקות הראשונות של המשחק ולמרות פיגור של 1:0 הצליחה להשוות שלוש דקות לסיום ולעלות ליתרון דקה אחת אחר כך.

הכתומים אמנם היו טובים הרבה יותר ברוב שלבי המשחק אבל הנתנייתים ידעו לנצל את הטעויות בהגנת בני יהודה ולחזור עם שלוש נקודות יקרות מפז הביתה מצמד שערים של הקפטן שלה, אחמד סבע, שעלה לשחק כמחליף.
 
בקבוצה שיבחו את היכולת של שחקני ההגנה ליאור ראובן, ליאוניד קרופניק, עומרי בן הרוש וטופי שעמדו בלחץ הגדול של התקפת הכתומים.

"בשבוע שעבר שיחקנו טוב והפסדנו", סיכם מבשל השער השני, ניר נחום, "מול בני יהודה שיחקנו פחות טוב אבל לקחנו שלוש נקודות אז כנראה שזה מתקזז. אני מקווה שבהמשך נשחק טוב יותר וגם ניקח נקודות. כל המשחק האמנו שאנחנו יכולים לנצח, אחמד (סבע) נכנס, קיבל את הכדורים, כבש שני שערים וזה הרגשה נפלאה. לקחנו שלוש נקודות ואנחנו עם הראש ליום רביעי למשחק מול בית"ר ירושלים. נבוא עם קצת יותר ביטחון ואני מקווה שנשחק טוב וניקח את הנקודות".

היום אמורה הנהלת המועדון להאיץ את תהליך העברתו של השוער אמיר אדרי לקבוצה. "כרגע העברתו תלויה בחיפה", אמר המאמן ראובן עטר, "אנחנו מקווים שישוחרר בשבוע הקרוב ויצטרף אלינו. אם זה לא יקרה, נסתדר עם מה שיש". אגב, עטר עדיין מעוניין לצרף את חלוץ מכבי חיפה, שלומי אזולאי, וייתכן שגם בנושא זה צפויות התפתחויות בקרוב.

ראובן עטר:
ראובן עטר: "אם אדרי לא יבוא, נסתדר" (עמית מצפה) | צילום: מערכת ONE