רגע לפני שהפועל רמת גן תארח את הטוענת לכתר העונה, הפועל תל אביב, בקבוצה של ירון הוכנבוים כבר החלו לסנן את השחקנים לקראת העונה הבאה, בה כנראה יהיו בליגה הלאומית.

החלוץ הליטאי, הארוליג'וס סטאפונקה, המריא כבר למולדתו ושוחרר מרמת גן. גם עתידו של אובודו אוקוצ'ה לא ברור וכנראה שגם הוא ישוחרר.

האכזבה הגדולה מכולם עד כה היא מהבולגרי דמיטאר טלקייסקי, שספג אמש (רביעי) הרחקה משלושה משחקים בפועל ועוד שלושה על תנאי בבית הדין של ההתאחדות לכדורגל. ההרחקה הגיעה בגין מילים חריפות שאמר לשופט המשחק ביום ראשון מול הפועל פ"ת.

טלקייסקי ואלין טופוזאקוב מחזיקים בחוזה גבוה מאוד לעונה הבאה. מדובר בחוזה ללא פרמיות, מה שעשוי להוביל את ראשי הקבוצה בזמן הקרוב ליזום שיחה עם השניים ואולי להגיע לסיכום עימם על פרידה בתום העונה הנוכחית.

בתוך כך, גם עתידו של המאמן ירון הוכנבוים, שזוכה להערכה בצוות הניהולי של המועדון, עדיין לא ברור. ראשי הקבוצה עשויים להמתין עם ההחלטה לגביו לקראת סוף העונה ובזמן שיתחילו לבנות את הקבוצה לעונה הבאה.

סטאפונקה. שוחרר מהפועל ר
סטאפונקה. שוחרר מהפועל ר"ג (ליאור טימור) | צילום: מערכת ONE

ביום שבת תפגוש רמת גן את הפועל תל אביב במשחק בו צופים בקבוצה ללמעלה מ-3,000 צופים שיגיעו לאצטדיון וינטר. רמת גן תמשיך בהכנות למשחק ובמועדון יקוו שהקשר הצרפתי, ג'ונתן אסוס יהיה כשיר למשחק. 

"זה לא מסוג המשחקים שאנחנו בונים לקחת נקודות בהם, אבל אולי אם דווקא במשחקים שהיינו טובים לא הצלחנו לנצח ולנצל מצבים, אז דווקא נגד הפועל נצליח לעשות את זה", אמר שחקן בקבוצה.