טורניר הבנות בתל אביב (צילום: שרון זאבי) (צילום: מערכת ONE)
טורניר הבנות בתל אביב (צילום: שרון זאבי) | צילום: מערכת ONE

במסגרת התוכנית לקידום כדורגל הנשים בארץ של 'אתנה' ושל ההתאחדות לכדורגל, נערך השבוע במגרשי הכדורגל של אס"א תל אביב טורניר ילדות ונערות.

את הטורניר אירגן המנהל המקצועי של אס"א תל אביב, דדה בר כליפה. חמש קבוצות השתתפו בתחרות, אס"א תל אביב, הפועל עירוני פתח תקווה, בנות סכנין, הפועל רעננה ומכבי כפר סבא.

בטורניר הנערות (12-15) זכתה קבוצת אס"א תל אביב, כשהמצטיינת בשורותיה זכתה גם בפרס השחקנית הטובה ביותר בטורניר, עדן אביטל. בטורניר הילדות (8-11) זכתה קבוצת הבנות מסכנין, שבשורותיה הצטיינה ראדיר עותמן.

רכזת 'אתנה' בתחום הכדורגל והכדורסל, שרון זאבי, אמרה לאחר הסיום: "הטורניר הוא יריית הזינוק לקראת טורנירים נוספים שייערכו בחודשים הקרובים. המטרה שלנו היא ליצור מסגרת מסודרת וקבועה לבנות בגילאי 9 -12. עבור קבוצות הנערות, זוהי מסגרת נוספת במקביל לליגת הנערות".

זאבי עוד הוסיפה ואמרה: "שמנו לעצמנו כמטרה להגדיל את מספר הקבוצות בגילאים הצעירים, על מנת ליצור בסיס רחב יותר של כדורגלניות צעירות".

אתנה (ONE) (צילום: מערכת ONE)
אתנה (ONE) | צילום: מערכת ONE

מעבר לכך, בשבת תתארח נבחרת הנשים של ישראל בשוויץ, שם תתמודד מול הנבחרת המקומית במסגרת מוקדמות גביע העולם 2011. הנבחרת הישראלית תגיע למשחק מהמקום ה-4 עם שלוש נקודות, כשנבחרת השוויצרית נמאצת מקום אחד מעליה, עם 6 נקודות.

אתנה (ONE) (צילום: מערכת ONE)
אתנה (ONE) | צילום: מערכת ONE
אתנה (ONE) (צילום: מערכת ONE)
אתנה (ONE) | צילום: מערכת ONE