שחקני רמה"ש מחוייכים באימון (יניב גונן) (צילום: מערכת ONE)
שחקני רמה"ש מחוייכים באימון (יניב גונן) | צילום: מערכת ONE

חדשות טובות לשחקני הפועל ניר רמת השרון. אחרי שבוע וחצי של איחור בתשלום שכר חודש אוקטובר, שחקני הקבוצה קיבלו סוף סוף את משכורות הבסיס שלהם מהנהלת הקבוצה. יש לציין כי במועדון עדיין חייבים כספים לשחקנים על פרמיות והוצאות שונות אך במועדון אופטימיים ואמרו כי בימים הקרובים יועברו לשחקנים כל החובות וייתכן כי משכורת חודש נובמבר תשולם לפני הזמן כפיצוי על האיחור האחרון. 

בתוך כך המשיכה הקבוצה בהכנות לקראת משחקה בשבת מול מכבי נתניה באצטדיון הקופסא. "זה לא סוד שלשחק מול מכבי נתניה ועוד בקופסא זה אחד המשחקים היותר קשים בליגה", אמר הקשר משה אבוטבול שמצטיין בשבועות האחרונים.

"נתניה של השנה היא קבוצה מעולה שלא עוצרת. הנשק שלנו הוא הגיבוש הטוב בין השחקנים וההקרבה. אנחנו בתקופה טובה ולא רוצים לרדת מהגל הזה כי זה יכול להוביל לתקופה פחות טובה. רמה"ש הוכיחה העונה שהיא עושה חיים קשים לכל קבוצה וזו המטרה גם בשבת", סיכם הקשר. 

משה אבוטבול חוגג (איתי ישראל) (צילום: מערכת ONE)
משה אבוטבול חוגג (איתי ישראל) | צילום: מערכת ONE

אגב, אבוטבול מסיים בסיום העונה את חוזהו במועדון ממורשה והחל מינואר הקרוב יהיה ראשי לחתום בכל קבוצה בה יחפוץ. במועדון מתכוונים להציע לקשר חוזה חדש בתקופה הקרובה.

ברוך דגו חוגג. ישוב להרכב? (משה חרמון) (צילום: מערכת ONE)
ברוך דגו חוגג (משה חרמון) | צילום: מערכת ONE

מהמשחק מול נתניה ייעדר בוודאות השוער וקפטן הקבוצה גל ניר שספג חמישה כרטיסים צהובים. מי שימלא את מקומו הוא שוער המשנה רועי לייבוביץ' שקיבל את ההזדמנות הראשונה שלו בקבוצה מליגת העל אצל ראובן עטר במכבי נתניה לפני מספר עונות. הקשר גל בראל שנענש לאחר שהתעמת עם המאמן מנחם קורצקי יאבד את מקומו בהרכב ככל הנראה לברוך דגו.