מור שושן. הבלם עובר לרמת השרון (דרור רוזנפלד) (צילום: מערכת ONE)
מור שושן. הבלם עובר לרמת השרון (דרור רוזנפלד) | צילום: מערכת ONE

לאחר שהמשא ומתן הכספי מול בלם הקבוצה יניב לביא עלה על שרטון, בהפועל ניר רמת השרון החליטו לשאול מהפועל תל אביב את הבלם הצעיר מור שושן. שושן, ששייך לאדומים והושאל בעונה שעברה למכבי הרצליה, סיכם בתחילת הקיץ את תנאיו בשורות העולה החדשה לליגת העל, אך זומן לפתיחת האימונים של דרור קשטן ולכן לבסוף לא חתם.

כעת, לאחר שהושלמה בניית הסגל של האדומים, השחקן הבין כי הסיכוי שיקבל דקות משחק הוא נמוך מאוד. לכן בימים האחרונים פנה לראשי המועדון כדי להשתחרר לקבוצה של מומי זפרן. בצוות המקצועי של רמת השרון מעריכים מאוד את היכולות של שושן ומאמינים שיוכלו לספק לו דקות משחק גדולות יותר מאלה שיקבל בהפועל תל אביב.

האדומים נענו לבקשתו של השחקן והוא יצטרף לקבוצה ממורשה בכפוף לסיכום שהושג בקיץ. גורם ברמת השרון אמר: "מור שחקן מצוין, אנחנו מכירים אותו לא מהיום. הוא יהיה התוספת האחרונה לסגל שלנו לפחות עד ינואר".

הקבוצה המשיכה במסע הנדודים שלה בין מגרשי האימונים, שכן על פי הצפוי, רק ביום ראשון הבא תוכל להתחיל להשתמש בשירותי כר הדשא באצטדיון גרונדמן לאחר שעבר שיפוץ נרחב.

בנוסף, בימים הקרובים צפויה להסתיים בניית מתקן האימונים הסינטטי וגם הוא יעמוד לרשות הקבוצה. "אין כמו לחזור להתאמן בבית", אמרו במועדון, "אנחנו מודים לעירוני בת ים שנתנה לנו להשתמש באצטדיון שלה ולהרגיש כמו בבית. בקרוב נהיה במצב מצוין של מגרשים כאשר בגרונדמן נמצא אחד ממשטחי הדשא הטובים בארץ. המתקן הסינטטי יהיה מוכן ובחורף גם מגרש האימונים הצמוד לאצטדיון יעבור שיפוץ".
 
מחר ב-18:00 תערוך הקבוצה משחק אימון מול הפועל כפר סבא באצטדיון לויטה על מנת לתת דקות משחק לאלן מסודי ולחלוץ הברזילאי רומלו, שעדיין לא שותפו העונה.