הפועל ר"ג יכולה לצאת מהתיקו המאופס אתמול (שבת) מול בני יהודה מרוצה מהתוצאה ומהנקודה שגירדה, אך לא מהצורה בה שיחקה. קשה להיזכר בהזדמנויות ממשיות, או בעיטות שאיימו באמת על איינוגבה, אך צריך לזכור שקבוצתו של שלומי דורה חסרה שלושה שחקנים זרים, שהשחרור הבינלאומי שלהם עדיין לא הגיע: הבלם פבלו בונדאה, הקשר קלאודיו ריברו, והחלוץ קרום ביבישקוב.

בונדאה לא שיחק, אך הוא הביע את דעתו על המשחק ועל המצב הקבוצה, ואמר ל-ONE: "קודם כל, אני מקווה שהשבוע יגיע השחרור שלי ואוכל לשחק. עונש הפחתת 7 הנקודות שספגנו השבוע בהחלט מקשה מאוד על המועדון, אבל לא נאבד תקווה. אנחנו רוצים לעבוד שבוע אחרי שבוע, משחק אחרי משחק, ובעזרת העבודה הקשה נקווה להשיג תוצאות טובות ולייצר קבוצה טובה".

ראינו שאתמול הקבוצה כמעט ולא התקיפה. צריך עוד שחקנים?
"זה לא העניין שלי. התפקיד שלי הוא לעבוד, ונקווה בעתיד לעזור ולייצר מצבים להתקפה. ביבישקוב לא שיחק ואולי בעזרתו יהיה קל יותר. אם יהיו שחקנים נוספים שיעזרו לנו במשימות שלנו, זה יכול להיות טוב, אבל זה לא התפקיד שלנו להתעסק בזה, רק של ההנהלה ושל המאמנים. לא של השחקנים".

תמיר בן עמי התייחס לנקודה שהושגה: "אנחנו מרוצים מאוד ממנה. הגענו למגרש קשה ושיחקנו נגד קבוצה מצויינת, שתקפה אותנו בכל שלבי המשחק. אני חושב שלא שיחקנו בצורה טובה, לא הנענו את הכדור, ובגלל זה אנחנו צריכים להיות מאוד מרוצים מהנקודה שהוצאנו".

אלי לוי ויקיר שינה מאוכזבים אתמול (רועי גלדסטון) (צילום: מערכת ONE)
אלי לוי ויקיר שינה מאוכזבים אתמול (רועי גלדסטון) | צילום: מערכת ONE

על כך שקבוצתו לא השכילה להתקיף אמר: "זה נכון. לא הנענו את הכדור, לא יצרנו מצבים ובגלל זה גם לא סיכנו את השער של בני יהודה, לכן אין לנו מה להיות מאוכזבים להיפך, להיות מרוצים מהנקודה הזו, שתיתן לנו הרבה מוטיבציה בהמשך השבוע ולהתכונן למשחק הבא". 

ר"ג כבכל שבוע תהנה מיום חופש לאחר המשחק, ותחזור לאימונים מחר בבוקר, כאשר בהנהלת הקבוצה ממתינים לשחרור הבינלאומי של שלושת הזרים, על מנת להעמיד הרכב חזק למחזור הבא.