בן סהר. כרגע המו
בן סהר. כרגע המו"מ מתנהל על השאלה בלבד (רויטרס) | צילום: מערכת ONE

האם סאגת בן סהר קרובה לסיום והחלוץ ישחק בהפועל מתל אביב? עדיין לא ברור. במהלך השבוע שעבר גורמים בדאבליסטית שוחחו עם נשיא אספניול, דניאל סאנצ'ס יברה, והציעו לו חצי מיליון יורו בתמורה למחצית מכרטיסו של סהר. במסגרת ההסדר, הפועל גם מתחייבת אחרי שנה לנסות ולמכור אותו, כשהרווחים יתחלקו שני המועדונים.

העסקה הזו לא הושלמה וכעת באספניול מציעים להפועל: נשאיל את סהר תמורת 200 אלף יורו. האדומים מסרו לספרדים בתגובה כי הם מוכנים להשאלה רק בחינם (וכמובן ישאו בעלות שכרו של השחקן).

בהפועל לא מבינים מדוע בספרד דורשים סכומים שכאלה עבור השאלה, כאשר לטענתם מדובר בפתרון מצויין לשני הצדדים. "אם הם לא יכולים להתחייב על דקות משחק, זה האינטרס שלהם שהוא יבוא וישחק אצלנו. אם הוא ישחק טוב, מניותיו יעלו וכל הצדדים ייצאו נשכרים", אמרו בסביבת המועדון.

כזכור, בתחילת השבוע הבין סהר כי מאמניו באספניול לא יוכלו להתחייב על דקות המשחק שהוא יקבל העונה.

עקב כך הוא קיבל החלטה עקרונית לחזור ולשחק בישראל. סהר וסוכנו רונן קצב הצהירו כי החלוץ סיכם את תנאיו האישיים בהפועל ת"א וכי זה המועדון היחידי בו ישחק בישראל.

מה שנותר לפתור הוא אופי העיסקה בין המועדונים, כאשר קצב ציין בפני ONE שהמו"מ המתנהל כרגע הוא על השאלה בלבד ולא רכישה. כעת לא ברור כיצד יסתיים הסיפור, מאחר שהפועל דוחה על הסף את הצעת הספרדים לשלם את הסכום הנקוב, עבור השאלה לעונה.

בן סהר ורונן קצב (ONE)
בן סהר ורונן קצב (ONE) | צילום: מערכת ONE