צחי טיאר. לא מקבל את השחרור (יניב גונן) (צילום: מערכת ONE)
צחי טיאר. לא מקבל את השחרור (יניב גונן) | צילום: מערכת ONE

רוני לוי, שרק לפני שבוע וחצי התפטר מתפקידו כמאמן סטיאווה בוקרשט ולאחר יומיים מונה למאמן אנורתוסיס פמגוסטה הקפריסאית, מתחיל לעבוד בקבוצתו החדשה והדבר הראשון שכל מאמן צריך, הוא עוזר מאמן.

הערב (ראשון) נודע ל-ONE שלוי פנה למאמן הפועל מרמורק, צחי טיאר, כדי שזה ישמש כעוזרו בקבוצה הקפריסאית. אך דרכו של טיאר לאי השכן לא כל-כך פשוטה, כאשר בינו לבין המעבר המלהיב עומד יו"ר מרמורק, חנן עדני.

היו"ר המיתולוגי מסרב נכון לשעה זאת לשחרר את מאמנו, שנמצא תחת חוזה ול-ONE הוא אמר: "צחי קיבל מתחילת העונה את כל השחקנים שהוא רצה. אי אפשר לשחרר ככה מאמן באמצע העונה".

אך לכל איש יש מחיר ועדני הבהיר שהוא ישחרר את המאמן, אם יקבל פיצוי מתאים: "אם רוני לוי רוצה את צחי, שישלם 25 אלף יורו כפיצוי". למאמן בליגה א', להזכירכם.

טיאר אישר שרוני לוי אכן פנה אליו וכשנשאל איפה עומדים הדברים אמר: "אני מחכה לתשובה מחנן עדני. כרגע יש בעיה ואני מקווה שהיא תסתדר. הוא לא רוצה לשחרר אותי, אני תחת חוזה וכרגע הוא מתעקש".

חנן עדני. לא משחרר (עמית מצפה) (צילום: מערכת ONE)
חנן עדני. לא משחרר (עמית מצפה) | צילום: מערכת ONE

המאמן הצעיר אמנם ישמח לעבור לקפריסין, אבל הוא יודע שזה לא יהיה קל: "את חנן לא מעניין שאני אוכל להתקדם, אבל בואו נראה מה יהיה. גם בתחילת השנה הייתי אמור להיות עוזר של רוני בבית"ר אבל זה לא הסתדר וגם עכשיו יש קשיים. נקווה שזה יסתדר". האם טיאר ימצא את עצמו בסופו של דבר בקפריסין? לעדני הפתרונים, אבל אם טיאר לא יצליח להשתחרר, יאלץ רוני לוי לחפש מישהו אחר.

רוני לוי באימון סטיאווה. יקבל את העוזר שהוא רוצה בקפריסין? (צילום: מערכת ONE)
רוני לוי באימון סטיאווה. יקבל את העוזר שהוא רוצה בקפריסין? | צילום: מערכת ONE