מאור בוזגלו. עסקת ההעברה הסתבכה (יוסי ציפקיס) (צילום: מערכת ONE)
מאור בוזגלו. התבקש לפנות את הדירה (יוסי ציפקיס) | צילום: מערכת ONE

מערכת היחסים בין מכבי ת"א ובין הקשר שמחזיק בחוזה לעונה נוספת, מאור בוזגלו, ממשיכה להידרדר והערב (שני) היא מגיעה לשיאים חדשים כאשר ראשי המועדון הודיעו לבוזגלו לצאת מן הדירה מיידית למרות שהחוזה בין הצדדים מחייב את מכבי להעניק לבוזגלו דירה בשכירות בכפוף לחוזה שנגמר בעוד שנה.

ל-ONE נודע שבעל הדירה הוא כדורגלן העבר, אורן זיתוני, שהשכיר את הדירה למאור בוזגלו עד תום החודש הנוכחי כאשר למכבי ת"א יש אופציה להאריך בשנה נוספת ובשיחת טלפון עם ONE מאשר זיתוני ואומר: "מכבי ת"א הודיעה לי רשמית שהיא ממשיכה את האופציה ומשאירה למאור בוזגלו את הבית, אבל לפתע קיבלתי טלפון מאבנר טוויטו שהודיע לי: 'אני מצטער, אנחנו לא מממשים את האופציה ומסיימים את השכירות איתך ועם משפחת בוזגלו'. אני מאוד מבקש שלא תכניסו אותי לעניינים בין הצדדים".

ל-ONE נודע שבוזגלו יצטרך לחפש בימים הקרובים דירה חלופית למרות שמכבי ת"א מחוייבת על-פי החוזה להשאיר לו את הדירה לעונה נוספת, אולם היחסים בין הצדדים כל כך רעים שבוזגלו כאמור ייאלץ לחפש לעצמו דירה.

בוזגלו אינו מתכוון לוותר בקלות על כל הנזקים שנגרמים לו בעקבות יחסה של מכבי ת"א אליו ובקרוב תהיינה התפתחויות משמעותיות בין הצדדים.

בינתיים, בוזגלו מחזיק במספר הצעות וכפי שפורסם לראשונה ב-ONE, לגיה ורשה פנתה אליו. בנוסף, הוא מחזיק בעוד מספר הצעות שלגבי אחת מהן הוא יחליט בימים הקרובים, רק השאלה הגדולה היא כיצד הוא ישוחרר ממכבי ת"א ויחזור לעסוק בדבר שהוא הכי טוב בו - כדורגל.

יעקב בוזגלו: &" (יוסי ציפקיס) (צילום: מערכת ONE)
יעקב בוזגלו (יוסי ציפקיס) | צילום: מערכת ONE

יעקב בוזגלו בתגובה להתנהגותה של מכבי ת"א: "מדובר בעוד הפרת הסכם מבחינתה של מכבי ת"א ואני רק מחכה לראות, אולי יהיו עוד כאלו בדרך".