צעירי בלי החולצה בשבת (יוסי ציפקיס)
צעירי בלי החולצה בשבת (יוסי ציפקיס) | צילום: מערכת ONE

בני יהודה קנסה הערב (שלישי) את אביב חדד ולירוי צעירי, בסכום של אלף שקלים, בעקבות הורדת החולצה בשמחת השער ביום שבת מול הפועל ת"א (0:1).

מקור המקורב לקבוצה אמר: “זה גועל נפש שקבוצה עושה דבר כזה, חבל שאחרי שני משחקים וניצחונות בהם הקבוצה יצאה גדולה, היא עושה דבר כזה קטן, כמו לקנוס שני שחקנים על דבר כזה".

"משחק של עונה שלמה", כך מכנים אוהדי בני יהודה את המחזור הקרוב בו יארחו את מכבי פ"ת למשחק על המקום בפלייאוף העליון. לאחר שני ניצחונות מצויינים על היריבות העירוניות, חניכיו של דרור קשטן יבואו למשחק במטרה להשיג שלוש נקודות ולהיכנס למירוץ על הכרטיס לאירופה.

במטרה לתת לשחקנים וגם לאוהדים הרגשה ביתית ולגרום לרוח גבית הכרחית במשחק, החליטו במועדון להקצות כרטיסים רבים לילדים ונשים לשער 8 בעלות של 10 ש"ח. במועדון הכתום מקווים שחג הפסח הקרב ובא, יגרום לרבים מהאוהדים לצאת מהבית ולהגיע למגרש, לעודד.

הקשר, לירוי צעירי, התראיין לאתר הרשמי של הקבוצה ודיבר על הניצחון האחרון מול הדבליסטית: "היה משחק גדול, כולי אש בפנים. אי אפשר להסביר את ההרגשה הזאת, זה היה מטורף".

צעירי התייחס גם לשיתוף אחיו, בן ואמר: "בן שחקן מצוין, ציפינו שהוא יגיע לקבוצה הבוגרת וכמו כל הקבוצה הוא היה מצוין". בפניה לאוהדים אמר הכובש שער הניצחון: "עכשיו אני רוצה לראות את כל הזהובים בשבוע הבא בבלומפילד כי יש לנו עוד הרבה עבודה ואנחנו צריכים אותכם איתנו במגרש".

בנושא אחר, החלוץ, פיני בלילי והמגן, עוז ראלי, יחזרו לסגל המשחק, זאת לאחר שריצו עונש הרחקה במשחק האחרון בעקבות צהובים. לעומת זאת, הקשר, חסן אבו זייד, עדיין לא חזר להתאמן, זאת בעקבות כאבים עזים בשריר הירך האחורי ועדיין לא ברור אם יהיה כשיר למשחק.

דרור קשטן. מוביל את הזהובים לפלייאוף העליון (יניב גונן)
דרור קשטן. מוביל את הזהובים לפלייאוף העליון (יניב גונן) | צילום: מערכת ONE