הפועל תל-אביב תפגוש את מכבי חיפה ללא דגלאס דה-סילבה, אביחי ידין, איתי שכטר ומהראן ללה הפצועים, אבל גם שחקן הרכש, רומאן רוקי, ייעדר משורות האדומים.

הקשר הצרפתי הגיע להפועל בקיץ ממץ והיה אמור להשתלט על עמדת הקשר האחורי לצידו של אביחי ידין, אבל בעוד חבריו פוגשים את חיפה, הוא שוהה בצרפת ומחלים מניתוח בקע שעבר בגרמניה.

רוקי צפוי לעזוב את הפועל ת"א בינואר, אך זה כרוך בהסכם שייערך עם המועדון על גובה הפיצוי שיקבל כדי להתיר את חוזהו, או השאלתו/מכירתו למועדון אחר. הקשר שרוצה להבהיר לאוהדים את מעמדו ומצבו, כתב מכתב שתוכנו הגיע לידי ONE.

כך כותב רוקי בתרגום ישיר מצרפתית:  "ברצוני להסביר את המצב העכשווי שלי, כדי שלא יהיו אי הבנות ביני לבין אוהדי הפועל ת"א והתקשורת בישראל. אני שחקן הפועל ת"א ואני אכבד את החוזה שלי עד תומו (עוד שנה וחצי). אני מכבד וגאה להיות שייך למועדון הזה וברצוני להסביר מדוע אני נעדר מהארץ בתקופה זו.

"עקב הפציעה שנגרמה לי בקבוצה, הייתי חייב לעבור ניתוח בקע שאותו עברתי בגרמניה ב-29.10. לאחר הניתוח נצטוותי לנוח מנוחה מוחלטת למשך שלושה שבועות. ב-22.11 אני אמור לחזור לגרמניה לבדיקה אצל המנתח שניתח אותי שתאשר את חזרתי למגרשים בהדרגתיות על-פי תוכנית מסודרת ולאחר מכן ב-23.11 אני חוזר לישראל מגרמניה".

רומאן רוקי: "אחזור במלוא המרץ" (שי לוי) (צילום: מערכת ONE)
רומאן רוקי: "אחזור במלוא המרץ" (שי לוי) | צילום: מערכת ONE

עוד כתב רוקי: "אחרי תקופה לא קלה שעברתי, אחזור במלוא המרץ ואעשה הכל כדי לחזור לכושרי וכדי שאוכל לתרום ולעזור להפועל ת"א ככל שתצטרך ותדרוש ממני וכמובן לתת לאוהדים הנפלאים של הקבוצה ליהנות מביצועיי ותרומתי ככל שניתן.

"ברצוני להוסיף שההתאקלמות שלי בארץ היתה לא קלה בכלל וכללה מכלול של קשיים כאלה ואחרים. אעשה את הכל כדי שאצליח בשביל הקהל והאנשים שהאמינו בי ותמכו בי. משאלתי היא לראות את האנשים והאוהדים שאוהבים את הפועל ת"א שמחים ומרוצים מתרומתי לקבוצה. תודה רבה, רומאן רוקי".

רומן רוקי. לפחות שיפר את העברית (יניב גונן) (צילום: מערכת ONE)
רומן רוקי (יניב גונן) | צילום: מערכת ONE