עומר דמארי. יחזור להרכב מול מכבי חיפה (שי לוי) (צילום: מערכת ONE)
עומר דמארי, ייחסר לפרדי דוד (שי לוי) | צילום: מערכת ONE

מכבי פתח תקווה השלימה אתמול (ראשון) את הכנותיה לקראת משחק פתיחת הליגה שלה מול הפועל באר שבע הערב ב-20:00 באצטדיון 'הביתי' החדש שלה, וינטר. המשחק בין המלאבסים לקבוצה מבירת הנגב ישלים את מחזור הפתיחה בליגת העל.

על אף שבתחילה היה נראה כי החלוץ המוכשר, עומר דמארי, יחזור להרכב הראשון של פרדי דוד, המאמן החליט שלא לסכנו ע"י החזרתו לפעילות מלאה זמן קצר לאחר שהחלים מפציעתו בשריר הירך. דוד ישמור על דמארי למשחק הבא של המלאבסים מול מכבי חיפה, כאשר מי שאמור לפתוח בחוד במקומו הוא דובב גבאי. בנוסף, הקשר הצרפתי, סבסטיאן סנסוני, ביקש לקחת חלק במשחק והוא ככל הנראה יפתח ב-11 עם קסדת מגן לראשו, זכר לפציעה הקשה שספג באוזנו במשחק מול בני יהודה.

מאמן מכבי פתח תקווה, פרדי דוד, אמר לקראת המשחק: "אנחנו מתרגשים ושמחים לפתוח את העונה. בנינו קבוצה טובה ויציבה שתלך ותשתבח ככל שיחלפו המחזורים. אנחנו מקווים שהמנהלים, הקהל וכל מי שמכבי פתח תקווה חשובה לו יהנו השנה מקבוצה אטרקטיבית וטובה. אנחנו רוצים להינות מכדורגל ולאחר מכן נתחיל לדבר על תוצאות ומטרות".

בנוסף, פרדי דוד מתלבט לגבי שתי עמדות בקישור, כאשר בזמן האחרון תורגלו דני פרדה ונבויסה מרינקוביץ' יחדיו במרכז השדה. למרות זאת, מי שיאיישו ככל הנראה את עמדות הקישור לצידו של יוסי אופיר הם סנסוני, דני פרדה ומרואן קבהא.

פרדי דוד לשחקניו: &"אל תיגררו לפרובוקציות של שחקני הפועל פ&"ת&" (ש (צילום: מערכת ONE)
פרדי דוד (שי לוי) | צילום: מערכת ONE

הרכב משוער: איוון מאנצ'ה, אורי אוזן, מוראד מגמאדוב, ניצן דמארי, אלירן דנין, יוסי אופיר, סבסטיאן סנסוני, דני פרדה, מרואן קבהא, טל בן חיים ודובב גבאי.