אוהדי קרית שמונה. בקבוצה מחכים להם (יוסי ציפקיס) (צילום: מערכת ONE)
אוהדי קרית שמונה. בקבוצה מחכים להם (יוסי ציפקיס) | צילום: מערכת ONE

לאור ההצלחות בשבועות האחרונים, מאמינים בעירוני קרית שמונה כי הקהל המקומי יגיע בכמויות גדולות על מנת לתמוך בקבוצה במחזור הליגה הקרוב מול מכבי פתח תקווה.

משחקה הביתי האחרון של הקבוצה היה מול מכבי תל אביב ואז, האצטדיון העירוני בקריה היה לראשונה העונה מלא עד אפס מקום ובקבוצה מקווים להגיע למספרים דומים גם במשחק הקרוב. גורם בקריה אמר: "אנחנו משחקים כדורגל אטרקטיבי והקהל ראה את זה גם מול מכבי וגם בשבוע האחרון בשלושת ניצחונות החוץ שלנו".

לקרית שמונה יש מעט יותר מ-2,000 מנויים ובקבוצה מאמינים שביום שבת תגיע עוד כמות דומה שירכשו כרטיסים במחירים של 20 ש"ח לילד, 40 ש"ח למבוגר.

בצוות במקצועי עדיין עוקבים אחר מצבו של החלוץ שלומי אזולאי. היום החלוץ הוא לא נטל חלק באימון וערך אימון אישי בחדר כושר. גם מחר נראה כי החלוץ לא יערוך אימון מה שמעמיד בספק גדול את שיתופו במשחק בשבת. בקבוצה טוענים כי מדובר בשחקן משמעותי מאוד במערך ואם הוא לא יהיה כשיר מי שעשוי לתפוס את מקומו ב-11 הוא הקשר וויליאם נג'ובו, שאיבד את מקומו בהרכב במחזור הקודם לאדריאן רוצ'ט.

שחקן בקרית שמונה אמר לקראת המשחק: "אנחנו מגיעים אחרי רצף טוב וחשוב מאוד שניצור המשכיות. פתח תקווה מגיעה אחרי שני הפסדי ליגה וזה משחק מאוד חשוב עבורם, אבל אנחנו רוצים להיצמד לצמרת הגבוה וכדי לעשות זאת חייבים לנצח".