אלבארס  נשאר בבית
אלבארס נשאר בבית"ר (גיא בן זיו) | צילום: מערכת ONE

המגן הצ'יליאני, כריסטיאן אלבארס, חתם על חוזה חדש בבית"ר ירושלים לשלוש שנים. המגן הצ'יליאני יוכל כבר בשבת הקרובה לשחק מול הפועל באר שבע במסגרת גביע הטוטו.

טופס השחרור של אלבארס מקבוצתו הקודמת, צ'אפס המקסיקנית, הגיע ומיד עם הגעתו של הפקס למשרדי בית"ר, הוא חתם על חוזה בקבוצה והסכים לקיצוץ משמעותי מחוזהו המקורי העומד על 300 אלף יורו.

אלבארס, שכבר היה קרוב לחתימה בהפועל תל אביב, יישאר בסופו של דבר שחקן בית"ר ירושלים אחרי שהגיע לסיכום עם היו"ר קורנפיין כי החוזה המקורי שלו יתפרש על פני שלוש שנים, מה שאומר שהוא יישאר שחקן בית"ר בשלוש השנים הקרובות עם השכר שהיה אמור להרוויח בעונה אחת. 

בבית"ר מרוצים מההחתמה של המגן שמצטרף לסרג' איילי, ליאור ראובן וסטיבן כהן שחתמו בקבוצה. בנוגע לסטיבן כהן, בבית"ר יבדקו את החוזה של השחקן ברעננה מבחינה משפטית מכיוון שהחתימה שלו על החוזה בבית"ר תלויה ותתממש רק לאחר קבלת השחרור שלו מרעננה.

הקשר, משה מישאלוף, סיכם גם הוא על חוזה בקבוצה. מישאלוף הבהיר לקורנפיין ומלמיליאן כי הוא רוצה לשחק בבית"ר ולחבריו לקבוצה אמר שלמרות שהוא צפוי להרוויח פחות בהרבה ממה שהרוויח בקבוצתו האחרונה בקפריסין הוא רוצה להיות שחקן בית"ר.

מישאלוף וראובן (גיא בן זיו)
מישאלוף. צפוי להיות המוחתם הבא (גיא בן זיו) | צילום: מערכת ONE

היום או לכל המאוחר מחר מצפים בבית"ר לקבל תשובות מדריו פרננדס בנוגע לעתידו בקבוצה. אתמול נפגש נציגו של פרננדס, לירן עטיה ביחד עם השחקן לארוחת ערב עם נציג קבוצת פאוק סלוניקי שהגיע לארץ בניסיון לשכנע את פרננדס לחתום מיידית.

פרננדס, מצידו, ממתין לתוצאה במשחק בין אייאקס לבין פאוק סלוניקי שעשוי לסלול את דרכה של הקבוצה היוונית לליגת האלופות, מה שיכול להשפיע על ההחלטה של פרנדדס היכן לשחק בעונה הקרובה.

דריו פרננדס. מבוקש בקפריסין (גיא בן זיו)
דריו פרננדס. יחליט עד מחר (גיא בן זיו) | צילום: מערכת ONE

טוטו תמוז המריא הבוקר לבלגיה במטרה לקדם את המו"מ מול בירסחוט הבלגית. בבית"ר תולים תקוות כי המו"מ יגיע לידי כך שתמוז יסכם בקבוצה הבלגית ובית"ר תוכל להעביר את השחקנים שחתמו בקבוצה בבקרת התקציבים.