הפועל פ"ת התעוררה הבוקר (ראשון) מרוצה מה-1:1 מול בני יהודה, אך גם מעט מאוכזבת מתחילת דרכה בגביע הטוטו. למרות ההרכב החסר עמו עלו לכר הדשא, חניכיו של אלי מחפוד לא גילו נחיתות מול ההרכב החזק של דרור קשטן, אך התאכזבו לספוג את שער השוויון ממש עם שריקת הסיום בעקבות חוסר ריכוז במצב נייח.

ראשי הקבוצה, גל חצור ותומר סיני בצוותא עם המנכ"ל, אפי צפריר, הצליחו לייצב את השורות לאחר העונה האחרונה הקשה שעברה על הקבוצה והעמידו סגל שחקנים מאוזן.

בהנהלת המועדון היו מרוצים מהמשחק ושיבחו את ניהול המשחק של אלי מחפוד, ואת יכולתם של שניר דורי, דודו ביטון, גיא צרפתי ועמירן שקלים.

גולת הכותרת של המשחק מבחינת הכחולים היתה חזרתו המפתיעה של השוער המוכשר, שניר דורי, אל בין הקורות, בהחלטה שהתקבלה דקות ספורות לפני שריקת הפתיחה. כזכור, דורי עבר פציעה קשה בתחילת העונה שעברה ונעדר מפעילות תקופה ארוכה, כאשר עלה לראשונה למשחק רשמי מאז חזרתו לאימונים על אף שאינו כשיר במאה אחוז, וגילה יכולת מצוינת עם מספר הצלות שהשאירו את המלאבסים במשחק.

"הייתי אמור לבוא בכלל בתור שוער שלישי למקרה שוויליאם אמאמו לא ישחק ואז אני אפתח על הספסל". הסביר דורי את השתלשלות האירועים שהובילו אותו לפתוח במשחק.

שניר דורי. עוד לא בריא ב-100 אחוז (דרור עינב) (צילום: מערכת ONE)
שניר דורי. עוד לא בריא ב-100 אחוז (דרור עינב) | צילום: מערכת ONE

"עלינו לחימום ו-וויליאם אמר שהוא לא יכול לשחק אז אלי מחפוד שאל אותי אם אני בסדר, בלב לא שלם אמרתי שאני בסדר כי למרות שעוד לא חזרתי לעצמי ב-100%, כשהקבוצה קוראת לי אני מגיע בכל מצב".

"חיכיתי לרגע הזה שבעה חודשים וחצי. הרגשתי טוב ובטוח. הרגשתי רגיל, חזרתי למקומי הטבעי. זה אמנם לא היה מרגש כמו הפעם הראשונה שעליתי כשוער הפועל פ"ת, אבל זה היה מרגש מאד בדקות הראשונות. היה לי כיף לקבל את הפירגון מההנהלה והשחקנים לפני ובסוף המשחק, וכמובן מהאוהדים שעודדו אותי למרות השער המרגיז שספגנו בסוף".

בני יהודה חוגגת שער שוויון דרמטי. בפ&"ת התאכזבו מהשער הזה (דרור עי (צילום: מערכת ONE)
בני יהודה חוגגת שער שוויון דרמטי. בפ&"ת התאכזבו מהשער הזה (דרור עינב) | צילום: מערכת ONE

"אני בדרך הנכונה לחזור לפעילות מלאה, אבל אני עדיין לא שם. אני מאמין שהמשחק הזה יעזור לי לקצר את תהליך ההחלמה בעזרת השם, בחודש הקרוב כבר אחזור לעצמי".

"הגענו להרבה מצבים, בחלק השני של המשחק היה לנו יותר קשה מאחר ובני יהודה החלו את ההכנות לפנינו ושיחקו באירופה ואנחנו עוד לא בכושר מלא, אבל לא נפלנו מהם ובחלק מהדקות היינו גם טובים יותר", אמר דורי.

אוהדי הפועל פ&"ת. המעטים שהגיעו תמכו בשוער (דרור עינב) (צילום: מערכת ONE)
אוהדי הפועל פ&"ת. המעטים שהגיעו תמכו בשוער (דרור עינב) | צילום: מערכת ONE

במחזור הבא מצפה לקבוצה דרבי, ושחקן הבית הצעיר לא שוכח לחמם את המנועים לקראת המפגש המעניין: "מכבי פ"ת קבוצה לא רעה, אבל אנחנו יודעים טוב מה זה דרבי. הבהרנו לשחקנים החדשים טוב טוב מה זה דרבי בפ"ת עוד במחנה האימונים ואני מאמין שאנחנו נעשה את העבודה".