בבני סכנין מנסים להכשיר לקראת מכבי פתח תקווה את שני הקשרים, יניב לוזון ולירן כהן. לוזון חזר הבוקר (חמישי) להתאמן אחרי שהתאושש מפריקת כתפו, זכר לפציעה בבלומפילד בהפסד 4:0 למכבי תל אביב. הוא החל היום באימוני ריצה ובשבוע הבא יגביר את האימונים.

כהן עשה בשנה שעברה את אחת העונות היפות שלו, אך נפצע באימוני טרום העונה ורק עכשיו מתאושש מהפציעה. בסכנין מאמינים ומקווים שברגע ששני השחקנים ההתקפים יחזרו להרכב, הקבוצה תזכה לחיזוק משמעותי במאמצים להיחלץ מהתחתית.

המאמן, חיים לוי, מתכנן לתת לכהן דקות ראשונות במשחק גביע הטוטו ביום שלישי בבלומפילד מול הפועל תל אביב. החלוץ הזמבי, קוליניוס זמביה, ממשיך להתאמן בקבוצה אבל טרם התקבלה החלטה סופית לגביו.

מי שלא מספק את הסחורה כפי שציפו במועדון, הוא דריו זאהורה. כזכור, זאהורה היה סלע המחלוקת בין ההנהלה למאמן הקודם, יובל נעים. בזמן שבהנהלה התעקשו להביא את זאוהרה נעים התנגד.

לירן כהן. עובר לפולין (עמית מצפה) (צילום: מערכת ONE)
לירן כהן. היה מצויין בשנה שעברה (עמית מצפה) | צילום: מערכת ONE

עכשיו, כשנעים כבר לא עובד בקבוצה, זאוהרה לא ממש מצדיק את האשראי שניתן לו על ידי ההנהלה. אגב. גם קוליוניוס לא מרשים עד כה. מדובר אמנם בחלוץ שמכיר את מלאכת הבקעת השערים, אבל עדיין רחוק מלשכנע, בעיקר בגלל עודף משקל. בקבוצה מודעים לחשיבות המשחק מול מכבי פתח תקווה וקוראים לקהל לבוא ולתמוך ברגעים בהם הקבוצה בתחתית.