שחקני חיפה מחכים למזוודות בסלובניה (דולב נישליס) (צילום: מערכת ONE)
שחקני חיפה מחכים למזוודות בסלובניה (דולב נישליס) | צילום: מערכת ONE

מכבי חיפה תעמוד מחר ב-21:45 באחד המבחנים הגדולים ביותר שלה העונה כבר בתחילתה. הקבוצה תעלה לאצטדיון ליודסקי בסלובניה למשחק מול מאריבור במסגרת הסיבוב השלישי של מוקדמות ליגת האלופות עם יתרון שברירי של 1:2.

קשר הקבוצה, גוסטבו בוקולי, יחזור להרכב של חיפה במשחק החשוב, כאשר תוצאת תיקו תספיק על מנת לעבור לשלב הבא. במשחק הראשון בין שתי הקבוצות בוקולי לא שיחק בגלל צהובים, כמו גם סיידו יאיא. הפעם לקישור האחורי של חיפה לא יהיו תירוצים.

על חשיבות המשחק מחר אמר בוקולי ל-ONE: "אנחנו יודעים כמה חשיבות יש למשחק הזה, יודעים שאנחנו צריכים לעשות את הכל כדי להגיע מוכנים כדי לעבור אותם. זו המטרה שלנו, להגיע למאריבור ולעשות מה שצריך כדי לחזור הביתה עם תוצאה טובה שתביא אותנו לשלב הבא".

על היריבה מאריבור אמר בוקולי: "מאריבור יודעת להחזיק את הכדור ברמה טובה ובהתקפה הם מסוכנים מאוד, אנחנו צריכים להזהר. הם פחות טובים בהגנה ואנחנו צריכים לדעת איך לעשות להם בלאגן ולהפריע להם. חשוב שנעשה צרות להגנה שלהם".

חיים רביבו נותן עצות לאלישע? (דולב נישליס) (צילום: מערכת ONE)
חיים רביבו נותן עצות לאלישע? (דולב נישליס) | צילום: מערכת ONE

"אנחנו יודעים שעדיין הקבוצה לא הולכת כמו שאנחנו מצפים, אבל יש לנו קבוצה חדשה ויש עוד הרבה מה לעשות וזה לוקח זמן. לא בתוך חודש ניתן לראות את היכולת של הקבוצה. אנחנו מחפשים תוצאות ואנחנו בטוחים שהקבוצה תוך כדי תנועה תתחיל לשחק טוב יותר כמו שמצפים מאיתנו".

על האפשרות שחיפה תגיע שוב לליגת האלופות אמר הקשר: "כדי להגיע לליגת האלופות אנחנו צריכים להשיג תוצאות טובות. בשלב הזה לא מעניינת היכולת, מה שחשוב זו התוצאה. יש לנו קבוצה ושחקנים טובים, העניין הוא שאנחנו צריכים עוד להתחבר. אין שחקן אחד שלא רוצה להגיע לליגת האלופות. זה מפעל מדהים, זו אווירה אחרת".

האוהדים בתמונה קבוצתית (דולב נישליס) (צילום: מערכת ONE)
האוהדים בתמונה קבוצתית (דולב נישליס) | צילום: מערכת ONE

בוקולי התייחס לכך שגם בגיל 33 הוא עדיין נחשב לאחד השחקנים המובילים בחיפה: "אני כל שנה חושב איך להמשיך לעבוד כדי להציג את היכולת הגבוהה ביותר שאפשר ולתרום לקבוצה. אני מרוצה שאני תורם לקבוצה". על היריבות התל אביבות שהתחזקו העונה אמר: "התל אביביות טובות, אבל עדיין הכל תלוי במה שמכבי חיפה תעשה. תהיה ליגה מעניינת. כדי לקחת אליפות אנחנו צריכים להתחבר אחד לשני. ואנחנו לומדים אחד את השני עוד קצת ממשחק למשחק".

יאיא סיידו ויוריצה בולייאט. הגנאי סובל מקרע חלקי בשריר הירך (דולב  (צילום: מערכת ONE)
סיידו ובולייאט בסלובניה (דולב נישליס) | צילום: מערכת ONE
עמאשה ואזולאי מחכים למזוודות (דולב נישליס) (צילום: מערכת ONE)
עמאשה ואזולאי מחכים למזוודות (דולב נישליס) | צילום: מערכת ONE
מרכז העיר מאריבור (דולב נישליס) (צילום: מערכת ONE)
מרכז העיר מאריבור (דולב נישליס) | צילום: מערכת ONE