הפועל ב"ש במחנה האימונים (האתר הרשמי הפועל ב"ש) (O (צילום: מערכת ONE)
הפועל ב"ש במחנה האימונים (האתר הרשמי הפועל ב"ש) | צילום: מערכת ONE

הפועל ב"ש סיימה את שבוע האימונים הראשון שלה במחנה האימונים סיפילד שבאוסטריה, כשבקבוצה מסכמים את השבוע כמוצלח. במועדון מרוצים במיוחד מהגיבוש הקבוצתי, כמו גם מהשיפור בכושר המשחק של מרבית השחקנים.

באימון שנערך אתמול (שבת) נטלו חלק כל שחקני הקבוצה, כולל הקשר אייל שן שמחלים מפציעה שמנעה ממנו ליטול חלק במשחק האימון מול גוטזנס-אקסמס האוסטרית, משחק שהסתיים בניצחונה של הקבוצה מבירת הנגב בתוצאה 1:2.

הבלם נדב כידר והקשר אביתר אילוז סובלים מדלקת גרון, אך למרות זאת נטלו חלק באימון הבוקר של הקבוצה.

מאמן הקבוצה, ניר קלינגר, החליט להעניק לשחקנים חצי יום חופשי אותו הם ניצלו למסע קניות באינסברוק וזאת למרות גשם שוטף ואפילו ברד שמאפיינים שבוע סגרירי מאוד בחבל טירול.

בקבוצה הביעו שביעות רצון מיכולתו של החלוץ ליאור אסולין, שכבש צמד בניצחון על הקבוצה האוסטרית ומהשתלבותו במחנה. אסולין הפגין יכולת גבוהה גם באימוני הקבוצה עוד לפני היציאה למחנה ונראה שהוא החלים לחלוטין מהפציעה בברכו שהשביתה אותו למרבית שלבי העונה הקודמת.

שחקני ב&"ש במסע קניות גשום (האתר הרשמי הפועל ב&"ש) (צילום: מערכת ONE)
שחקני ב&"ש במסע קניות גשום (האתר הרשמי הפועל ב&"ש) | צילום: מערכת ONE

היום תחזור הקבוצה למתכונת של אימונים כפולים וזאת כהכנה למשחק האימון המסקרן שייערך מחר (19:30) מול א.א.ק. אתונה, אחת מקבוצות הפאר של הכדורגל היווני.

לאחר המשחק תתכנס הקבוצה בבית חב"ד של האזור ותפגוש את הרב יעקב ביזרמן וסגנו בעז שעיה לסעודה מפסקת ולקריאת מגילת איכה המסמלים את כניסת ט' באב. 

אייל שן מתאמן לאחר הפציעה (האתר הרשמי הפועל ב&"ש) (צילום: מערכת ONE)
אייל שן מתאמן לאחר הפציעה (האתר הרשמי הפועל ב&"ש) | צילום: מערכת ONE