אוהד קדוסי. יחזור לסכנין? (שי לוי) (צילום: מערכת ONE)
אוהד קדוסי. יחזור לסכנין? (שי לוי) | צילום: מערכת ONE

פרסום ראשון: בני סכנין פתחה במו"מ עם חלוץ הפועל פ"ת בעונה החולפת, אוהד קדוסי. היום (רביעי) נערכה פגישה בין הנהלת סכנין לקדוסי במהלכה הובהר לשחקן שעליו להשתחרר מהחוזה בפ"ת ולהביא את כרטיס השחקן מהמפרק.

קדוסי אישר ל-ONE את הידיעה ואמר: "אני רוצה מאוד לחזור לסכנין, שם עשיתי עונת עלייה. סכנין זה בית חם ואם נסתדר אין סיבה שלא אגיע לשם".         

היו"ר שאהר חלאילה אישר את הידיעה: “אנחנו מאוד רוצים את קדוסי ומקווים להביא אותו, כל זאת אם נסתדר מבחינת העלויות".

בסכנין כבר זמן רב מקבלים מסר מהשחקן שיש על מה לדבר. בעקבות הקשיים בקבלת הוויזה לחלוץ אריק גאו שסיכם את תנאיו, סכנין מחפשת אלטרנטיבות וקדוסי הוא אחד השמות שהמאמן שלומי דורה רוצה. היום אמור לנחות בארץ החלוץ קוסטדין אזארוב שחתם לעונה נוספת.

כזכור, בסכנין החליטו לוותר על נסטיה צ'ה כל זאת בידיעה שג'בריל סידיבה יגיע לקבוצה אחרי שסיכם את תנאיו ומחכה להסדיר דברים טכניים במכבי. פרשת נסטיה צ'ה וטענותיו לחוזה כפול אינם מטרידים את אנשי סכנין. יועצה המשפטי של הקבוצה, נשאד אבו ריא אמר ל-ONE :"נסטיה חתם על חוזה חדש בנוכחות עדים והחוזה החדש הופקד בבקרה. זה שהוא טוען שיש חוזה כפול זה עניין שלו. פעלנו כחוק. נסטיה בוחר לתבוע, שיעשה מה שהוא חושב".

נסטיה צ´ה. יגיע להתרשמות בהפועל חיפה (עמית מצפה) (צילום: מערכת ONE)
נסטיה צ´ה (עמית מצפה) | צילום: מערכת ONE

דורה מינה את אלי זהבי, שאימן במחלקת הנוער של הפועל חיפה, כעוזרו במקום אורן מוחרר שסיים את תפקידו. דורה השלים כמעט את הסגל ונכון לעכשיו הקבוצה מתרכזת בגיבוש ההרכב. סכנין תשחק ביום שני בנצרת עילית מול הקבוצה המקומית מהלאומית.