שחר ועמוס לוזון. קרב על שחקן הנערים (עמית מצפה) (öéìåí: מערכת ONE)
שחר ועמוס לוזון. קרב על שחקן הנערים (עמית מצפה) | öéìåí: מערכת ONE

חם מאוד בגזרת מכבי פתח תקווה ומכבי חיפה ולא בגלל שהמלאבסים העדיפו למכור את החלוץ עומר דמארי להפועל תל אביב ולא לירוקים. מתברר שבין שני המועדונים מתנהל ממש בימים אלה קרב על שירותיו של נער מוכשר בן 16, דור חוגי, עליו אומרים שהוא הדבר הבא בכדורגל הישראלי.

אמנם מדובר רק בנער שמתשייך לנבחרת הנערים של ישראל, אבל המתח שנוצר בין הקבוצות עליו גדול. השחקן כבר הביע את רצונו לעבור למכבי חיפה, שמבחינתה החליטה לקלוט את הנער מבלי לקבל אישור מכבי פ"ת, בטענה שחוגי שחקן חופשי.

יו"ר המלאבסים, עמוס לוזון, רותח ולא אוהב את האקט. לדבריו יש הסכם ג'נטלמני בין המועדונים שאין לקחת שחקן ממחלקת נוער מסויימת למחלקת נוער אחרת ללא אישור המועדון.

בחיפה דחו את הטענות. יו"ר מחלקת הנוער יניב כהן אמר: "לא נעשה כאן שום מחטף. הנער באמצעות עורך דינו אלדד אהרוני ביקש להגיע למכבי חיפה. ברגע שנאמר לנו שהשחקן חופשי לא חשבנו פעמיים ואנחנו לא אמורים לתת לאף אחד דין וחשבון".

עמוס לוזון. טענות קשות לשופטים (יניב גונן) (צילום: מערכת ONE)
עמוס לוזון: &" (יניב גונן) | צילום: מערכת ONE

עמוס לוזון אמר: "אם מכבי חיפה רוצה מלחמה היא תקבל מלחמה. הם לא יכולים לגעת בילד. יש הסכם ג'נטלמני בין המועדונים שלא 'גונבים' שחקנים ממועדון למועדון. מדובר בסיכום בע"פ בין המועדונים וכולם יודעים את זה. כל יום פונים אליי עשרות ילדים ממכבי חיפה ומקבוצות אחרות ואני לא לוקח בלי אישור. אם חיפה רוצה לפתוח איתי חזית היא תקבל יחס דומה".

עורך דינו של השחקן אלדד אהרוני אמר ל-ONE: "מדובר בשחקן חופשי שהגיע בשנה שעברה למכבי פ"ת בהשאלה מבית"ר ר"ג ועכשיו חוזר לר"ג ואינו שייך כלל למכבי פ"ת בשורותיה שיחק עונה אחת בלבד. השחקן חופשי ומעוניין לעבור ולשחק במכבי חיפה".