אלמדון. יפתח בשער של בני יהודה (עמית מצפה) (öéìåí: מערכת ONE)
אלמדון. יפתח בשער של בני יהודה (עמית מצפה) | öéìåí: מערכת ONE

לאחר ה-0:2 בחוץ מול הפועל חיפה במחזור הקודם בליגת העל, תנסה (19:30) בני יהודה לנצח במשחק הבית שלה גם את מכבי נתניה ולהמשיך את המומנטום החיובי.

הכתומים ערכו את האימון המסכם לקראת המשחק ועל אף מכת הפציעות ממנה הם סובלים, הם שומרים על אופטימיות. נגד הפועל חיפה נפצע שוערה הראשון של הקבוצה, דלה איינוגבה, ובמהלך השבוע נראה היה כי גם שוער המשנה, תום אלמדון, לא יוכל לעמוד בין הקורות בעקבות פציעה.

לבסוף, אלמדון החלים והוא כשיר ויפתח בין הקורות כאשר שוער קבוצת הנוער, איתמר ישראלי, שערך אימונים מלאים עם הקבוצה במהלך השבוע יתפוס את מקומו בספסל הקבוצה הבוגרת כשוער שני.

מאמן בני יהודה, יוסי אבוקסיס, כינס את שחקניו ובין היתר אמר להם: "צפוי לנו משחק קשה, נתניה קבוצה חזקה שגם רוצה את הנקודות וזה משחק חשוב מאוד עבורנו. אנחנו צריכים לעשות הכל כדי להשיג את מלוא שלוש הנקודות".

ננאד מרינקוביץ´, כפיר אדרי, שלו מנשה (משה חרמון) (öéìåí: מערכת ONE)
ננאד מרינקוביץ´, כפיר אדרי, שלו מנשה (משה חרמון) | öéìåí: מערכת ONE

חוץ מאיינוגבה, גם אביב חדד לא בסגל בעקבות פציעה בקרסול. לעומתם, מי שיחזרו לסגל הם ננאד מרינקוביץ' שחוזר לאחר קרע בשריר הירך ומתיחה בשריר הירך השני וישראל זגורי שלא לקח חלק במשחק מול הפועל חיפה בעקבות מחלה.

הנהלת בני יהודה העניקה 300 כרטיסים לנשים וילדים לשער 8 באצטדיון בלומפילד.

ישראל זגורי עורך אימון בכורה בבני יהודה (משה חרמון) (צילום: מערכת ONE)
ישראל זגורי עורך אימון בכורה בבני יהודה (משה חרמון) | צילום: מערכת ONE

הרכב משוער: תום אלמדון, איציק עזוז, דן מורי, גל כהן, כפיר אדרי, חסן אבו זיאד, קסטוטיס איביסקיצ'יוס, עוז ראלי, פדרו גלבאן, דינו אנדלובו ופיני בלילי.

מתן בלסטרה יפתח בקישור, סבע כשיר אך יחכה על הספסל
אחרי ההפסד בשבת החולפת למכבי פתח תקווה, במכבי נתניה רוצים לחזור למסלול הניצחונות, דווקא במשחק החוץ הקשה במיוחד מול בני יהודה שעשתה לה חיים קשים מאוד בעונה החולפת. בנתניה מודעים היטב לעובדה שבשלושת מפגשי הליגה האחרונים בין הקבוצות בעונה שעברה, הקבוצה של עטר לא הצליחה לנצח. לעומת זו הניצחון היחיד של הצהובים שחורים על הכתומים היה במשחק גביע המדינה.

לקראת המשחק המאמן הנתנייתי יערוך מספר שינויים בהרכב שלו כאשר אחד השפנים שעטר החליט לשלוף מהכובע הוא השחקן הצעיר מתן בלסטרה שיפתח בקישור. בלסטרה שעלה בקיץ מקבוצת הנוער כבר הספיק לפתוח במשחק הניצחון של הקבוצה בקרית שמונה והוא ישוב להרכב. בחוליית ההגנה עטר החליט לבצע זעזוע: הארגנטיני מריאנו קפוארלה הורד לספסל, עומרי בן הרוש ישחק כבלם בצוותא עם ליאוניד קרופניק כאשר באגפים ישחקו המגנים טופי וליאור ראובן בהופעת בכורה.

אחמד סבע. חשש לשבר בעצם השוקית (אמיר לוי) (צילום: מערכת ONE)
אחמד סבע. יחזור לסגל של ראובן עטר (אמיר לוי) | צילום: מערכת ONE

הקפטן, אחמד סבע, ערך אימון מלא ונראה כי הוא החלים כמעט לחלוטין מהמתיחה בשריר הירך האחורי. למרות זאת, נראה שהקפטן לא יפתח בעקבות העובדה שלא התאמן באופן סדיר במשך שלושה שבועות. את ההתקפה ימשיכו לאייש מוחמד כליבאת ופיראס מוגרבי כאשר חן עזרא וסרגיי טרטיאק שעדיין לא פתחו העונה באף משחק ליגה, ימתינו על הספסל.

הרכב משוער: אלכס מרטינוביץ', ליאור ראובן, ליאוניד קרופניק, עומרי בן הרוש, טופי, קובי דג'אני, בן בנימין, מתן בלסטרה, ניר נחום, מוחמד כליבאת ופיראס מוגרבי.