שגיב כהן. עובר לרומניה (אלעד ירקון) (צילום: מערכת ONE)
שגיב כהן. עובר לרומניה (אלעד ירקון) | צילום: מערכת ONE

שגיב כהן, שחקנה של הפועל פתח תקווה בעונה שעברה, חתם היום (חמישי) בשורות פוליאש מהליגה השניה ברומניה. המגן מחזיק בדרכון אירופאי ועל כן לא יחשב לשחקן זר בשורות הקבוצה.

חתימתו של כהן התבצעה דרך גלעד ורונן קצב ועורך דינו עידן כסיף. גלעד קצב אישר את הידיעה ואמר: "אני שמח שהתאפשרה לנו החתימה. שגיב הוא פוטנציאל גדול מאוד שאני בטוח שיוכל לעזור לקבוצתו לעלות לליגה הראשונה. זו המטרה לשמה החתימו אותו. אין לי ספק שזוהי רק תחילת הדרך עבור שגיב שאנחנו צופים לו קרייה ארוכה ומוצלחת באירופה".

כהן שוחרר בתום העונה שעברה משורתיה של הפועל פ"ת ולא חתם במהלך הקיץ האחרון בשום קבוצה מהליגה הישראלית כאשר המטרה שלו היתה חד משמעית: למצוא לעצמו קבוצה מעבר לים ולכן, התרצה כשקיבל הצעה, גם אם מדובר בקבוצה מהליגה השניה.

כהן בן ה-23, מחזיק, כאמור, בדרכון אירופאי, גרמני. הוא נבחן במהלך הקיץ האחרון גם בשורותיה של וואלביק מהליגה השניה בהולנד בשורותיה משחק גם השוער הישראלי, אוהד לויטה, אך העניין לא הבשיל לכדי חתימה.

גלעד קצב (גיא בן זיו) (צילום: מערכת ONE)
גלעד קצב (גיא בן זיו) | צילום: מערכת ONE

זאת מכיוון שההצעה הכספית שקיבל כהן מהקבוצה ההולנדית לא סיפקה אותו ועל כן העדיף להמתין בסבלנות להצעה נוספת, מה שהתברר בסופו של דבר כהחלטה נכונה.