למעלה מחצי שנה אחרי שמינה בעלי מכבי תל אביב, מיץ' גולדהאר, את ג'ק אנגילידיס ליד ימינו בקבוצה, הודיע לו יו"ר הצהובים, אביב בושינסקי, כי החליט לעזוב את תפקידו בחודשים הקרובים.

בושינסקי, שמונה ליו"ר מכבי עם הגעתו של הבעלים הקודם, אלכס שניידר, הודיע כי החליט לעזוב את הקבוצה במטרה להתמקד בעסקיו האישיים. כזכור, היה זה שניידר שמינה את בושינסקי ליו"ר. כעבור עונה אחת החליט שניידר לעזוב את הצהובים והמועדון נרכש על ידי מיץ' גולדהאר, שכעבור מספר חודשים הודיע על מינויו של אנגילידיס כנציג הבעלים במועדון, דבר שכמעט לא הותיר את בושינסקי עם סמכויות בקבוצה.

בושינסקי שוחח עם הבעלים הקנדי, שהגיע ארצה,אחרי שצפו יחדיו במשחקה של הקבוצה בפאריס מול פאריס סן ז'רמן והסביר לבעלים, כי אחרי תקופה יפה בה היה שותף ללא מעט תהפוכות שעבר המועדון המפואר, הוא החליט להתפנות לעיסוקיו האישיים.

בושינסקי הגיע לקרית שלום לפני כשלוש שנים והיה בין היתר מי שאחראי לשידוך בין הבעלים הקודם, המיליארדר אלכס שניידר לצהובים. לאחר מכן עזר בושינסקי לעשות את השידוך בין מכבי לגולדהאר. עם הצטרפותו של ג'ק אנגלידיס היה ברור שדרכו של בושינסקי במועדון קצרה ועזיבתו איננה מהווה הפתעה.

"במהלך השנה האחרונה, מאז רכש מיץ' גולדהאר את מכבי ת"א, הוא החל בהנעת הגלגלים לשיפור והשבחה של כל אספקט במועדון. הוא השקיע סכום לא מבוטל שהעמיד את המועדון בסטנדרטים שלא נראו כמותם", אמר בושינסקי לאתר הרשמי של מכבי תל אביב.

גולדהאר בושינסקי. ייפרדו בקרוב (אמיר לוי) (צילום: מערכת ONE)
גולדהאר בושינסקי. ייפרדו בקרוב (אמיר לוי) | צילום: מערכת ONE

"לשמחתי, פעולות אלה התקבלו בהתלהבות, שבאה לידי ביטוי באמצעות רכישת מספר אדיר של מנויים עד כה. כיום אני מביט בסיפוק על מועדון נטול חובות, שנהנה מסגל נוצץ וצוות מקצועי מהטובים שבנמצא ומחלקת נוער מטופחת ומושקעת".

בושינסקי הוסיף: "בשעה יפה זו של המועדון אני חש כי זה העיתוי הנכון עבורי לשוב ולהתמקד בשאר מחוייבויותיי, שאינן קשורות לכדורגל, ולעזוב את המועדון במהלך החודשים הקרובים, וכך גם סיכמתי עם מר מיץ' גולדהאר. בטוחני כי אחווה עם הקבוצה והאוהדים רגעים גדולים במהלך העונה".

בושינסקי. עוזב את מכבי תל אביב (אור שפונדר) (צילום: מערכת ONE)
בושינסקי. עוזב את מכבי תל אביב (אור שפונדר) | צילום: מערכת ONE

גולדהאר קיבל את בקשתו של היו"ר ואיחל לו בהצלחה: "אביב בושינסקי הודיע לי על החלטתו לפרוש בעתיד הקרוב מתפקידו כיו"ר מכבי ת"א על מנת שיוכל לשוב ולהתמקד בפעילויותיו האחרות".

"אני מבקש להודות לאביב על שהיה גורם משמעותי בתהליך שהביא אותי לרכישת מכבי ת"א וכמו כן להודות לו על תרומתו למועדון ולקידומו ואני מאחל לו הרבה הצלחה בפעילויותיו העסקיות".

שעיה ואנגלידיס לוחשים סוד (יניב גונן) (צילום: מערכת ONE)
אנגלידיס. הצטרפותו קירבה את הסוף של בושינסקי במועדון (יניב גונן) | צילום: מערכת ONE

"כחבר אישי של אביב אני אסיר תודה על נאמנותו ואומץ ליבו בזמנים טובים ובזמנים קשים. אני בטוח שאביב, שעוד משחר ילדותו היה אוהד של מכבי, ימשיך להיות אוהד נלהב של המועדון גם הרבה אחרי פרישתו".