בבדיקה שיגרתית שעבר היום (חמישי) הזר החדש של הפועל חיפה, רודריגו מרטינס, נמצא שתוצאות הבדיקות שעבר אינן תקינות והחלוץ מחוייב לעבור בדיקת אקו לב לפני שיוכל לשחק. בחיפה אישרו את הידיעה ואמרו שכל עוד הברזילאי לא יעבור בהצלחה את בדיקת האקו לב, לא יעבור השחקן בבקרה ולא יוחתם בקבוצה. 

בינתיים, הפתעה ציפתה לשוער קאלה דרשלר עם חלוקת המשכורות החודשיות בהפועל חיפה. מתברר שמחשבונו של קאלה הורדו 500 ש"ח מהמשכורת, שווי הקנס שהפועל ספגה בעקבות אחד המשחקים, שעל פי דו"ח השופט תואר קאלה כלא מסכים להחליף את צבע מכנסיו, שתאמו את המכנסיים של היריב.

כבר זמן רב שקאלה מבקש לדאוג לצייד אותו לפני משחקים בבגדים במידות שיתאימו לו ולא במידות קטנות, שלא תואמות לגופו רחב המימדים. קאלה לא אהב, בלשון המעטה, את הקנס שספג ושוחח עם מספר גורמים במועדון בנושא וגם עם המאמן ניצן שירזי.

קאלה דרשלר אמר לאותם גורמים: "מבחינתי, היחיד שיכול לקנוס אותי הוא רק המאמן שירזי, שהוא הסמכות היחידה לכך. הגיע הזמן שיסדרו לי בגדים הולמים למידה שלי. אין דבר כזה שלחברה שדואגת לציוד שלנו אין את המידות שלי. אני מקווה שאחרי החג ניצן יטפל בקנס שספגתי".

שחקנים בקבוצה מצדדים מאד בשוער קאלה וטוענים שמגוחך בכל פעם מחדש לראות את השוער, פעם עם חולצה ירוקה ופעם עם גרביים כתומות (שהושאלו מבני יהודה), כפי שהיה במחזור האחרון מול הכתומים. אגב. במשחק מול רמת גן קאלה לבש חולצה ירוקה ובסיום זרק אותה בעקבות דרישה של הקהל שהשוער לא ילבש אפודה בצבע של היריבה העירונית, מכבי.

מרטינס. גבאי: &"מאמין שהכל יהיה בסדר&" (עמית מצפה) (צילום: מערכת ONE)
מרטינס באימון, בחיפה יחכו לאקו לב (עמית מצפה) | צילום: מערכת ONE

מהפועל חיפה נמסר בתגובה: "השחקן התבקש לפני אותו משחק ובמהלכו להחליף את מכנסיו לבקשת השופט. קאלה עשה דין לעצמו וסרב לעשות זאת. בעקבות כך הקבוצה נקנסה. זכותו של המועדון, הבעלים והמנכ"ל לקנוס שחקנים בקבוצה במקרה שעברו עבירת משמעת כפי שקרה במקרה הזה. אם השחקן חושב שיש בעיה, שיפנה אליינו ונדון בעניינו".

עודד אלקיים שחולה בדלקת ריאות לא התאמן. אלקיים לא יהיה כשיר למשחק הליגה מול אשקלון. עוד קודם, ביום שני, הפועל חיפה תארח בקרית אליעזר את עירוני קרית שמונה, במסגרת גביע הטוטו. ניצחון של האדומים מחיפה יותיר להם סיכוי טוב להגיע לשלב הבא. בסיום האימון השחקנים חגגו את יום הולדתו של הקפטן אייל טרטצקי שכבר בן 33.

קאלה." חייבים לעצור את כדור השלג" (יניב גונן) (צילום: מערכת ONE)
קאלה עם החולצה הירוקה למגינת ליבם של האוהדים (יניב גונן) | צילום: מערכת ONE
קאלה והגרביים הכתומות מול בני יהודה (עמית מצפה) (צילום: מערכת ONE)
קאלה עם גרביים כתומות דווקא מול בני יהודה | צילום: מערכת ONE