רפי עגיב. דורש את חלקו ממכירת הפועל ת"א (צילום: מערכת ONE)
רפי עגיב. דורש את חלקו ממכירת הפועל ת"א | צילום: מערכת ONE

מאז פרסום הידיעה הבלעדית ב-ONE הבוקר (רביעי), לפיה אלי טביב ומוני הראל סיכמו על עסקת הבמבי ולפיה טביב יהיה הבעלים היחיד של הפועל ת"א תמורת 18 מיליון שקלים, והרוחות סוערות מכל מיני כיוונים שאיש לא צפה.

למוני הראל ישנם מספר גורמים אישיים שמעוניינים לקבל כספים על חלקו במכירת הפועל, ולהפועל ת"א גורם בשם רפי עגיב המוכר לכולנו כבעליה הקודם של המועדון שאמר היום ל-ONE: "עורכי הדין שלי יוציאו בימים הקרובים צו מניעה בהול למניעת העסקה".

עגיב הרחיב בנושא וסיפר: "לפני חודש שלחתי מכתבים גם למוני הראל וגם לאלי טביב שמגיע לי 17 אחוז ממכירת הפועל, אבל אף אחד מהם לא התייחס למכתבים שלי".

"אני מבין שאם הם לא רוצים לכבד הסכמים המגיעים לי על פי חוזה מהמכירה הקודמת בה העברנו את הקבוצה מידי מוני, נתראה בבית המשפט. מגיע לי 17 אחוז ובית המשפט יוציא צו מניעה", סיכם עגיב.

כזכור, בתקופה האחרונה, הנהלת הפועל ת"א נקלעה למשבר גדול, כאשר מצד אחד משפחת הראל ומהצד השני אלי טביב וגבי קצרה. בין שני הצדדים היה קיים נתק לא קטן, אך הבוקר נודע ל-ONE שטביב ומוני הראל שוחחו ביממה האחרונה.

השניים הגיעו להחלטה לאחר מספר שיחות על המספר המדוייק לשווי המועדון ועל-פי החוזה בין השניים בעסקת במבי, טביב הציע יותר וכאמור תמורת 18 מיליון ש"ח מוני ייצא מהפועל וטביב יהיה הבעלים היחידי של הפועל ת"א החל מתאריך 11 בינואר שזה בעוד שישה ימים מהיום.

רפי עגיב. יילך עם הפועל ת&"א לבית המשפט (צילום: מערכת ONE)
רפי עגיב. יילך עם הפועל ת&"א לבית המשפט | צילום: מערכת ONE

מצדו של מוני הראל אישרו את הידיעה ל-ONE וציינו שמדובר בעסקת במבי BUY ME BUY YOU, וכיוון שטביב הציע יותר ממוני, הוא יהיה בעל הבית של האדומים באופן רשמי ובגפו החל מ-11 לחודש זה.