לוגסי מבלה ביום החופשי (האתר הרשמי של מכבי ת"א) (צילום: מערכת ONE)
לוגסי מבלה ביום החופשי (האתר הרשמי של מכבי ת"א) | צילום: מערכת ONE

הבוקר (חמישי) החלה באופן רשמי מכירת המנויים של מכבי תל אביב לקראת עונת 2011/12 וכבר לא מעט טענות נשמעות מצד אוהדי הקבוצה, בעיקר המנויים הוותיקים.

בשנתיים האחרונות נהגה הנהלת המועדון לאפשר לאוהדים הוותיקים, עם הצגת המנוי שלהם בשנים האחרונות, לרכוש מנוי ב-20 אחוז הנחה. אלא שהשנה החליט המועדון להפסיק את הנוהג. מנגד, בחר המועדון לקיים תוכניות אחרות ולהקנות הנחה בתוכניות של מנויים משפחתיים ומנויים לנשים. 

חשוב לציין שהמנויים לא התייקרו מבעונה האחרונה ונותרו כמעט זהים, אלא שהעובדה שהמנויים הוותיקים לא מקבלים הנחה כמו בשנתיים האחרונות קוממה לא מעט מהם.

"זה לא מתקבל על הדעת שמי שרוכש מנוי במשך שנים ישלם את אותו המחיר, שהוא יקר כשלעצמו, כמו מי שרוכש לראשונה בחייו מנוי למועדון", אמר אחד האוהדים ל-ONE.
 
אוהד נוסף, מתן כהן, שיאלץ העונה לרכוש מנוי מבוגר לאחר שהשתחרר מהצבא, לא הסתיר את אכזבתו ואמר: "בן אדם מגיע במשך 10 שנים למגרשים, והשנה הוא צריך לשלם מחיר כל כך גבוה בלי שיהיו לו כל הנחות. זה לא קשור בכלל לרכש או למצב של הקבוצה, זה קשור לזה שאנחנו עדיין הקהל שמשלם הכי הרבה כסף עבור מנוי, יותר ממכבי חיפה שלקחה העונה אליפות ותשחק העונה בצ'מפיונס. מצד אחד רוצים שיבואו הרבה אוהדים אבל מצד שני לא מתחשבים בנו ולא מדברים איתנו ולא הולכים לקראתנו".

 
אוהד אחר הוסיף: "מה שהכי עצוב הוא שכרגע אין לנו למי לפנות בנושא מה שכן היה בשנים האחרונות. במחיר שכזה, שהמנוי הכי זול חוץ משער 11 שלרוב נסגר תוך ימים ספורים, עומד על 1,450 ש"ח - עדיף לעשות מנוי למכבי סל".

בנושא אחר, הבעלים מיץ' גולדהאר, שהיה אמור לנחות היום במירלו שבהולנד, יעכב את בואו למחנה האימונים ב-24 שעות נוספות, זאת מאחר שמטוסו הפרטי נפגע בתאונת עבודה בשדה התעופה בן גוריון בסוף השבוע ונאלץ לעבור טיפול.

הצהובים המשיכו גם היום באימונים בעיירה השקטה בהולנד. לאחר שלושה ימים בהם יצאו מהמלון רק למגרש האימונים וקיימו שני אימונים מידי יום, זכו השחקנים לבוקר חופשי אותו ניצלו לסיור בעיר איינדהובן המרוחקת כ-10 ק"מ מהעיירה מירלו.

בקבוצה התייחסו לצמד החלוצים, ברק יצחקי ואלירן עטר ואמרו: "השניים האלה הולכים להיות החוד החזק בליגה. הם עובדים קשה וככל שעובר הזמן רואים שהחיבור שלהם הופך ליותר ויותר מוצלח". לא רק עטר ויצחקי זוכים למחמאות, אלא גם החלוץ רוברטו קולאוטי שכבש אמש במשחק אימון פנימי צמד. בקבוצה טוענים שקולאוטי עובד קשה ורואים את התוצאות באימונים.

יצחקי ועטר. בקבוצה מרוצים משיתוף הפעולה (האתר הרשמי של מכבי ת&"א) (צילום: מערכת ONE)
יצחקי ועטר. בקבוצה מרוצים משיתוף הפעולה (האתר הרשמי של מכבי ת&"א) | צילום: מערכת ONE