בעונה הקודמת נחלה מחלקת הנוער בכדורגל של הפועל ב"ש אכזבה גדולה, כששתי הקבוצות הבכירות  שלה, נוער "השלושה" ונערים א', ירדו לליגות המחוזיות. העונה ישנה התאוששות ניכרת, במיוחד בקבוצת נערים א', שתבטיח בסוף השבוע את חזרתה לליגה הארצית לאחר ששלטה ללא עוררין בליגה השניה ותסיים את העונה במקום הראשון.

אחד הכישרונות המבטיחים בקבוצה העונה הוא הקשר ברק בוכובזה בן ה-17, שמסתמן כהבטחה גדולה במועדון. "הוא שחקן שמסמל את הדור החדש שמגיע מהשנתון הזה. מדובר בשחקן אינטליגנטי, חרוץ, ממשמע, קבוצתי ומקצוען", אמר עליו יוני ספרונוב, מאמן הקבוצה.

בוכובזה, שמשחק כפליימייקר, הוא קפטן הקבוצה ומלך הבישולים שלה. על עצמו מעיד בוכובזה: "אני שחקן קבוצתי שתמיד עובד קשה ובעיקר מנהל את המשחק. אף פעם לא שיחקתי בשביל עצמי או בשביל אנשים מהיציע, אלא תמיד בשביל הקבוצה. כשאני מגיע לבד מול שוער ורואה חבר מהקבוצה לידי, אעדיף למסור ולא לבעוט לשער".

החלום הגדול של בוכובזה הוא להצליח במדיה של הפועל ב"ש: "החלום הכי גדול שלי זה למלא את וסרמיל ב-15,000 אדומים ולהביא להם אליפות. הפנטזיה שלי, כמו של כל השחקנים, זה להגיע לברצלונה ולשחק בנבחרת, שבשבילי היא אפילו יותר חשובה, כי זה לשרת את המדינה".

ברק בוכובזה. עוקב אחרי צ'אבי (שי לוי) (צילום: מערכת ONE)
ברק בוכובזה. עוקב אחרי צ'אבי (שי לוי) | צילום: מערכת ONE

המודל לחיקוי של בוכובזה הוא קשרה של ברצלונה, צ'אבי. בכל משחק של בארסה מנסה בוכובזה ללמוד ולהתרשם מסגנון המשחק ומהתנועה של הכוכב הקטלוני על המגרש. "אני אוהד של בארסה מגיל 0 ובכל משחק שלו אני מנסה ללמוד הכל", סיכם בוכובזה.

רוצים ללמוד עוד על הכוכב הבא של בירת הנגב? היכנסו לווידאו וצפו בברק בוכובזה.