אלי גוטמן כנראה יהיה המאמן הבא של הנבחרת. מאמן הפועל תל אביב לשעבר נחשב למועמד המוביל לנבחרת כבר למשך מספר שנים וכנראה שהשבוע זה יקרה. אז מה דעתכם? גוטמן מתאים לנבחרת, או שאתם הייתם מעדיפים מישהו אחר? יש לכם רעיון מקוריים לזהות המאמן הבא? טקבקו ואולי התגובות שלכם יוקראו בתוכנית הטלוויזיה 'קורע את הרשת'.

התוכנית משודרת בכל יום חמישי בשעה 23:00 בערוץ ONE, ערוץ 50 ובשידורים חוזרים לאורך השבוע. התוכנית בודקת מה אתם, הטוקבקיסטים, כתבתם השבוע, ומסכמת אותו דרך המקלדת שלכם.

את התוכנית מנחה בן פרידמן ובעזרת פאנל של ארבעה משתתפים, אנשי מערכת ONE שמחוזקים השבוע בג'קי מנחם, הם מסכמים את השבוע בספורט דרך עיסוק בכתבות המעניינות והמטוקבקות ביותר ובחירת הטוקבקים הטובים ביותר מהכתבות השונות. חברי הפאנל מצביעים בכחול או באדום ועונים על שלוש השאלות המרכזיות של השבוע.

'קורע את הרשת' מציגה גם את אינה בקלמן, השורדת הכי מהממת בתולדות הטלוויזיה, ואת נלה גולדברג, שבוודאי מוכרת לכם מ'היפה והחנון', שמגישות את פינת ה'יו-טיוב' וה'טוויטר', ושם הקטעים המצחיקים ביותר שעלו ברשת בשבוע האחרון.

קורע את הרשת, ג'קי מנחם בפאנל (צילום: מערכת ONE)
קורע את הרשת, ג'קי מנחם בפאנל | צילום: מערכת ONE

בנוסף, חן מישל מגישה את פינת 'גליצ'ים', בה היא בוחרת את הטוקבקים הכי מצחיקים מהשבוע האחרון. בפינה המוסיקלית נבדוק מה המקורות של שירי האוהדים הכי מפורסמים בישראל.

כנסו לעמוד הפייסבוק של 'קורע את הרשת'

אז מה דעתכם?אלי גוטמן הוא המאמן הנכון לנבחרת? הטוקבקים הטובים ביותר יוקראו בתוכנית הבאה.