שחקני סכנין באימון. יפגשו את עכו (עמית מצפה) (צילום: מערכת ONE)
שחקני סכנין באימון. יפגשו את עכו (עמית מצפה) | צילום: מערכת ONE

חלוץ ברזילאי העונה לשם ג'רמה ווישמר נחת הבוקר (חמישי) בארץ והגיע להתרשמות בבני סכנין. מדובר בשחקן שיכול לשחק גם בתפקיד הקשר. המאמן חיים לוי יבחן את הברזילאי (1.85 ס"מ) במשחק האימון הערב מול הפועל עכו. אם ירשים יוחתם. הברזילאי הגיע באמצעות סוכנו דדה חדד ועורכת דינו ויקי וקנין.

בימים הקרובים סכנין תמשיך לבחון זרים נוספים מזמביה, גאנה ובוליביה במטרה לצרף שחקן אחד או שניים. הדבר יבוא ע"ח החלוץ הרומני דנלצ'ה כרסטיאן שלא הרשים עד כה. דנלצ'ה עדיין לא יודע שבסכנין רוצים ל"חתוך אותו". יש מצב שסכנין תקפיא את הרומני עד ינואר.

נסטיה צ'ה ודריו זאוהרה ביקשו לצאת לחופשה פרטית ונענו בחיוב. זאוהרה מוריד חלודה ונתן מילת כבוד שיחזור לסכנין רעב יותר לקראת משחק הליגה הבא מול מכבי ת"א.

במשחק מול עכו תינתן לחיים לוי הזדמנות לתת למספר גדול של שחקנים שלא מקבלים דקות לשחק. יניב לוזון שחזר מפציעה עשוי לקבל דקות ראשונות. לירן כהן בספק.

בסכנין מרוצים מהיכולת בשבוע האחרון שמפגין פטי יא יא. יא יא זומן לשיחה בארע עיינים אצל המאמן, ואז מעידים בסכנין על שינוי בתפיסה של יא יא שכבר השלים עם העובדה שימשיך בקבוצה.

יניב לוזון. חוזר מפציעה (עמית מצפה) (צילום: מערכת ONE)
יניב לוזון. חוזר מפציעה (עמית מצפה) | צילום: מערכת ONE

סכנין ועכו שיפגשו הערב, מנהלות מרדף אחרי אותם שחקנים, מהראן ראדי ורביד גזל. ראדי, כך עושה רושם, קרוב יותר לעכו שמחפשת שחקן קישור. גזל עדיין לא גיבש החלטה אם לשחק בארץ או לחפש קבוצה בחו"ל.