ברוך דגו. מקפריסין לרמה"ש (צילום: מערכת ONE)
ברוך דגו. מקפריסין לרמה"ש | צילום: מערכת ONE

ברוך דגו סיכם תנאיו במדי העולה החדשה עירוני ניר רמה"ש, לאחר שחזר מקפריסין שם שיחק במדי אפולון לימסול. שחקן נוסף שמועמד להצטרף הוא ליאור אסולין שבקבוצה מעוניינים בו.

בנוסף, קפטן קבוצת הנוער של מכבי חיפה בעונה שעברה, גיא ליפקה, חתם הבוקר (רביעי) לשלוש שנים בעירוני "ניר" רמת השרון. למרות שליפקה שיחק בעונה השעברה בנוער של האלופה, הוא תוצר של מחלקת הנוער של רמה"ש.

במועדון ממורשה מאמינים שליפקה יסייע לקבוצה בטווח הרחוק ורואים בו את אחד הכישרונות הגדולים שיעזרו לקבוצה לתקוע יתד בליגת העל. ליפקה בן ה-20, נחשב לאחד השחקנים היותר מבטיחים ששיחקו בקבוצת הנוער של הירוקים.

הוא שיחק בעמדות המגן הימני והבלם ונתפס כמי שמנהיג את חוליית ההגנה של סגנית אלופת הליגה הלאומית לנוער. המאמן, מומי זפרן, אמר על ההחתמה: "ביקשתי שחקן של כנף ימין מזה הרבה זמן, אני שמח שהמועדון הגיעו להסכמות עם ליפקה שהוא שחקן מצוין".

יחד איתו סיכם בקבוצה לשנה אחת חלוץ בית"ר ירושלים, טל משעלי. במועדון ינסו להגיע להבנות מול בית"ר בניסיון להאריך את החוזה לשלוש שנים.

טל משעלי חוגג במדי בית&"ר ירושלים (גיא בן זיו) (צילום: מערכת ONE)
טל משעלי חוגג במדי בית&"ר ירושלים (גיא בן זיו) | צילום: מערכת ONE

יו"ר הקבוצה, מאיר יצחקי אמר: "אנחנו מחתימים שחקנים לטווח ארוך על מנת שיהיה עתיד טוב למועדון שייתבסס על סגל צעיר ורעב. אנחנו מאמינים שהסגל הצעיר שלנו בראשות המאמן, מומי זפרן, יוביל אותנו לעונה יפה".

בינתיים ברמה"ש ממשיכים במאמצים להסדיר את אשרת השהייה של אלן מסודי בבארץ, אתמול עלו סוכנו של השחקן וראשי המועדון אל משרד התמ"ת בירושלים שם הובטח להם כי המדינה תעשה ככל שביכולתה בשביל לסייע להשארתו של השחקן בארץ.

מומי זפרן. "מה שקרה פה חסר תקדים"  (ליאור טימור) (צילום: מערכת ONE)
מומי זפרן על ליפקה: &" (ליאור טימור) | צילום: מערכת ONE

כזכור, הקשר ההתקפי עלול להיות מגורש לצרפת, זאת בשל העובדה שוויזת השהייה שלו בישראל לא חודשה מאז 2009. מסודי, שלמעשה שוהה בארץ למעלה משנתיים באופן לא חוקי, מנסה להגיע להסדר עם משרד הפנים ובקבוצה מקווים שבסופו של דבר יאשרו לו להישאר.

החלוץ הסלובני מיטאה זטקוביץ שחתם בקבוצה ואף התאמן איתה בימים האחרונים ביקש לעזוב אחרי שלושה ימים בלבד. זטקוביץ טען שבעיות אישיות מקשות עליו לשחק מחוץ למולדתו וברמה"ש כבר מחפשים לשחקן כרטיס טיסה. סוכנו של זטקוביץ', שלמה שטרן, אמר ל-ONE: "אשתו של השחקן בהריון והיא הייתה מתקשרת ומשגעת אותו שקשה לה אז הוא ביקש לעזוב".