דוד רביבו. מאוכזב מהתיקו (דרור עינב) (צילום: מערכת ONE)
דוד רביבו. עלול להיעדר ביום ראשון (דרור עינב) | צילום: מערכת ONE

לאחר שבוע שקט יחסית שעבר על הפועל ב"ש, דווקא יומיים לפני משחק הליגה מול מ.ס. אשדוד ביום ראשון (20.00, ה-י"א) נפצע הקשר דוד רביבו והוא בספק גדול למשחק.

רביבו נפצע בקרסול במהלך משחקון פנימי כשהבלם עודד גביש תיקל את הקשר ובסיום האימון הוא נזקק לטיפול של הצוות הרפואי. דקות של חרדה עברו על הצוות המקצועי כשמאמן הקבוצה ניר קלינגר הפסיק את האימון והשחקנים דרשו בשלומו של רביבו.

בקבוצה ינסו להכשיר את רביבו למשחק ובשבת הוא ינסה לערוך אימון מלא עם חבריו, אם יצליח הוא צפוי לפתוח בהרכב. רביבו בעצמו התייחס לפציעה ואמר: "אני מקווה לערוך אימון מלא ולהיות כשיר למשחק הקרוב. התיקול של גביש לא היה בכוונה רעה ואני מקווה שימשיך לשחק חזק גם במשחקים שלנו בליגה".

אם רביבו לא יהיה כשיר למשחק, מי שעשוי להחליפו בהרכב הוא סיראז' נאסר. ראיין אדלי תורגל בהרכב במקומו של עודד גביש לצידו של וויליאם סוארס במרכז ההגנה. אוהד כהן השלים אימון מלא לאחר שהחלים ממתיחה בשריר האחורי וצפוי לפתוח בין הקורות.

ליאור אסולין שחזר השבוע לאימונים מלאים, שוחרר מהאימון כיוון שלא חש
בטוב וסבל מכאבי ראש. אם יערוך בשבת אימון מלא הוא צפוי להיות בסגל למשחק.

הקשר אביתר אילוז יפתח בהרכב בפעם השנייה העונה במשחק ליגה בעקבות היכולת הטובה אותה הוא מפגין באימונים בשבוע האחרון.

סיראז´ נאסר. היה מעורב בשער היתרון (שי לוי) (צילום: מערכת ONE)
סיראז´ נאסר. יתפוס את מקומו של רביבו, אם הוא לא יהיה כשיר (שי לוי) | צילום: מערכת ONE

השחקנים צפו ביומיים האחרונים במשחק התיקו של אשדוד מול מכבי פ"ת לפני שבועיים ובמהלך תדרוך הוידאו הזהיר קלינגר את חניכיו בעיקר מצמד החלוצים של אשדוד עידן שריקי ודימיטאר מקרייב שאוהבים לכבוש מול הקבוצה מבירת הנגב ועשו זאת מספר פעמים בשנים האחרונות.