אחרי ההפסד למכבי תל אביב בגביע הטוטו בשבת האחרונה, במכבי נתניה מקווים להשיג את הניצחון הראשון במשחק רשמי העונה, בשבת מול האלופה הפועל תל אביב.

הקבוצה של ראובן עטר ערכה אימונים כפולים אתמול והיום, וערכה הערב משחקון אימון פנימי בין ההרכב הראשון לשני שהסתיים 0:1 לטובת הראשון. הקשר, חן עזרא, כבש את השער היחיד לקראת הסיום והוא צפוי לפתוח בהרכב הראשון בשבת הקרובה, אחרי שנראה חד לאורך המשחק.

"עבר עליי תהליך החלמה לא קל", סיפר חן עזרא, ששב לא מזמן מפציעה קשה שהשאירה אותו מחוץ למגרשים כ-9 חודשים. עזרא הוסיף: "הייתי עובד קרוב ל-7-8 שעות ביום כדי לחזור לכושר כמה שיותר מהר. עכשיו אני ברוך השם בסדר גמור".

הקשר סיפר על הקבוצה החדשה שנבנית בנתניה: "יש לנו קבוצה מאוד צעירה עם צוות מקצועי מצויין ומאמן שיודע להפיק מהצעירים את המקסימום. אני מקווה שנתחבר, נעשה דברים יפים על המגרש, ונגרום נחת לקהל שלנו. לא נראינו טוב מול מכבי ת"א אבל יש לנו עוד זמן עד לפתיחת הליגה כדי להשתפר ולהגיע מוכנים לליגה. המטרות שלנו העונה הן לצבור כמה שיותר נקודות כדי להבטיח את המקום שלנו בליגה וברגע שנעשה זאת נסתכל קדימה".

חן עזרא. חזר לאימונים (דרור עינב) (צילום: מערכת ONE)
עזרא עם ימפולסקי: "מרגיש בסדר גמור" (דרור עינב) | צילום: מערכת ONE

לקראת המשחק בשבת מול האלופה, אמר עזרא: "הפועל קבוצה מצויינת, הכי טובה בארץ. אנחנו  לא מפחדים מאף קבוצה בארץ. נבוא בשבת נילחם וננסה להשיג תוצאה טובה".

ראובן עטר (דרור עינב) (צילום: מערכת ONE)
אימון נתניה (דרור עינב) | צילום: מערכת ONE

החלוץ, אחמד סבע, נעדר מהאימון אך צפוי לפתוח בהרכב בשבת. הקשר, גל גניש, נפצע במהלך המשחקון והוא סובל מנקע חמור בקרסול רגל ימין. עטר העלה לסגל הקבוצה הבוגרת שלושה שחקנים מקבוצת הנוער: הבלמים מושון כחלון ואביב מלכה (בנו של עוזר המאמן צדוק מלכה) והקשר מתן בלסטרה. הקפטן, אוראל דגני, הזמין את כל אנשי הקבוצה לארוחת גיבוש בביתו.

עדי נמני ובלסטרה באימון. ביחד בבוגרת (דרור עינב) (צילום: מערכת ONE)
מושון כחלון, עדי נמני ומתן בלסטרה (דרור עינב) | צילום: מערכת ONE