רוצ´ט מול צ´קאנה. קיבל שחרור מהאימון (דרור עינב) (צילום: מערכת ONE)
רוצ´ט. קרית-שמונה תמשיך להפתיע? (דרור עינב) | צילום: מערכת ONE

אחרי פגרת הנבחרת ועם החזרה לליגה, בעירוני קרית-שמונה ינסו לשמור ביום שבת על המקום הראשון בטבלה כשיפגשו את הפועל חיפה (18:30, קרית-אליעזר).

אדריאן רוצ'ט, עוד אחד מהצעירים של רן בן-שמעון, התייחס להשתלבות שלו בליגה הבכירה. "זו אמנם עונה ראשונה שלי בליגת העל אבל אני חושב שאני מתאים לרמות האלו", טוען הכישרון הצעיר, "יש לנו מרקם מיוחד של שחקנים ותיקים שביחד עם רן והצוות המקצועי שתומכים בנו, יודעים להכניס אותנו היטב לעניינים".

רוצ'ט שמוצאו ארגנטינאי, שופע מחמאות על בן-שמעון: "רן יודע לבחור שחקנים איכותיים גם מבחינה מקצועית וגם מבחינה חברתית. יש לנו את חדר ההלבשה הכי בריא שיכול להיות ואין ספק שזה בא לידי ביטוי גם על המגרש בפרגון הדדי".

המקום הראשון בו מצויה קרית שמונה כבר מחזור שני ברציפות, ממש לא מפחיד את הקשר: "לא חשבנו להיות במקום הראשון אבל אנחנו לא מופתעים מהיכולת הטובה שאנו מציגים. אנחנו עובדים קשה וביחד נגיע למקומות טובים". עם זאת השחקן מודע לכך שהליגה נמצאת רק בתחילתה: "יש עוד זמן לסיכומים אבל אני מאמין שאם נמשיך כך, יהיה בסדר".

רוצ´ט, שטרית, אלרואי כהן (משה חרמון) (צילום: מערכת ONE)
רוצ´ט, שטרית, אלרואי כהן (משה חרמון) | צילום: מערכת ONE

על משחקה של קבוצתו בשבת מול הפועל חיפה, סיפר רוצ'ט: "זה משחק חוץ קשה מאוד מול קבוצה טובה שסיימנו מולה פעמיים בתיקו בגביע הטוטו. אבל אנחנו, כמו בכל משחק, מגיעים במטרה לנצח ואני מקווה שכך יהיה".

הקבוצה קיימה הערב אימון נוסף לקראת המשחק כשמי ששב לאימונים לאחר שחזר מקמפיין הנבחרת הוא אלרואי כהן. בן-שמעון שוחח עם שחקניו לפני פתיחת האימון שבמהלכו קיים המאמן משחקונים פנימיים.

עדי אלישע ותומר ברוקס. הקשר נעדר מהאימון  (משה חרמון) (צילום: מערכת ONE)
עדי אלישע (משה חרמון) | צילום: מערכת ONE

הצוות המקצועי לא תירגל את ההרכב לקראת המשחק בשבת אך עם זאת נראה כי בן-שמעון צפוי לערוך שינוי בודד לעומת המחזור האחרון כשמי שירד לספסל הוא עדי אלישע ויחליף אותו אחד החלוצים - כאלב אוקונגו או זוראן באלדובלייב, לו סיכויים טובים יותר להשתלב ב-11 של בן-שמעון.

לאחר האימון יצאה הקבוצה לארוחה במסעדת הג'בטה ומחר תקיים אספה ואימון מסכם לקראת המשחק בחיפה בשבת.