כמה התרגשו בבני יהודה מהחזרה למגרש המיתולוגי בשכונת התקווה. באופן מפתיע, רק 2,000 צופים הגיעו כדי לחזות בקבוצה המקומית מפסידה 1:0 לעירוני קרית שמונה.

הכתומים של יוסי אבוקסיס נראו רע במחצית הראשונה. הכל הלך הפוך, המסירות לא הגיעו ליעדן והכל נראה לקוי. האורחים מהצפון ניצלו זאת בדקה ה-31. גזל מצא בקרן קצרה את אדריאן רוצ'ט, שהמפינה לרחבה שלח כדור חכם לצד השני, שיר צדק התגנב, עלה יפה ועם הראש מצא את הרשת.

אבוקסיס הזועם הגיב עם חילוף מיידי, כשהכניס את פיני בלילי על חשבונו של ננאד מרינקוביץ'. בלילי נתן קצת חיים לכתומים שנראו אנמים.

למחצית השניה חניכיו של יוסי אבוקסיס עלו עם אנרגיות חדשות ועד לדקה ה-59 המאמן החליט לבצע את כל חילופיו (מנשה ועגיוב החליפו את איבסקביצ'יוס וזגורי), דבר שהתברר כמוצדק.

הכתומים לחצו ללא הרף על השער של ק"ש, אך לרוע מזלם לא הצליחו להבקיע את שער השוויון. בני יהודה כבר עם חמישה משחקים ללא ניצחון. האוהדים הנאמנים של הקבוצה קראו ליוסי אבוקסיס לקחת אחריות ולהתפטר.

שיר צדק חוגג עם חבריו את השער (שי לוי) (צילום: מערכת ONE)
שיר צדק חוגג עם חבריו את השער (שי לוי) | צילום: מערכת ONE
אוהדי בני יהודה בגשם (שי לוי) (צילום: מערכת ONE)
אוהדי בני יהודה בגשם (שי לוי) | צילום: מערכת ONE

אבוקסיס: "תקופה רעה מאוד", בן שמעון: "חושבים גבוה"
"אנחנו בתקופה רעה מאוד", אמר יוסי אבוקסיס, "אנחנו לא משחקים. ננסה למצוא פתרונות. בתחילת העונה היה לנו קל יותר אבל עכשיו יש ירידה ביכולת". על הקריאות כנגדו אמר המאמן: "הקהל צודק. מי שבא לראות את בני יהודה לא נהנה וגם אני לא. גלבאן יכול לתת יותר והוא יעשה את זה. השערים שלו יחזרו".

יוסי אבוקסיס (שי לוי) (צילום: מערכת ONE)
יוסי אבוקסיס (שי לוי) | צילום: מערכת ONE

על החילופים המוקדמים שערך אמר אבוקסיס: "כשלא הולך ושהמשחק לא זורם ואתה לא מדגדג את היריב אז צריך לבצע חילופים, החילופים השפיעו על המשחק אבל לא בצורה מסוכנת חוץ מהמצב של בלילי".

רן בן שמעון (שי לוי) (צילום: מערכת ONE)
רן בן שמעון (שי לוי) | צילום: מערכת ONE

מאמן קרית שמונה רן בן שמעון אמר בסיום: "בתנאי מזג אוויר כאלה אז עשינו משחק נכון וחכם אבל אני האחרון בעולם שיהיה לו טענות לנצח פה בשכונה ואני מלא גאווה וכבוד כלפי השחקנים שלי. אנחנו כבר מתחילים לחשוב גבוה ואנחנו צריכים כבר להתמודד עם זה".

מחצית ראשונה
דקה 1: תנועה יפה של אבוחצירא אל עבר השער הסתיימה עם ניסיון בעיטה של האחרון, שפגע באחד משחקני בני יהודה ונהדף.

אוהדים צופים במשחק מהמרפסת (שי לוי) (צילום: מערכת ONE)
אוהדים צופים במשחק מהמרפסת (שי לוי) | צילום: מערכת ONE

דקה 13: 0:1 לק"ש: קרן קצרה של גזל הגיעה לאדריאן רוצ'ט מחוץ לרחבה. הקשר, עם הרבה רגש, הרים יפה, הבלם שיר צדק היה במקום הנכון ועם הרבה עוצמה נגח את שער היתרון של קבוצתו.

שיר צדק חוגג (שי לוי) (צילום: מערכת ONE)
שיר צדק חוגג (שי לוי) | צילום: מערכת ONE

דקה 16: איזו הזדמנות נהדרת לבני יהודה להשיג את שער השוויון. אנדלובו קיבל כדור ענק שחתך את כל הגנת ק"ש ולבד מול דני עמוס בעט בצורה מחרידה החוצה.

דינו אנדלובו מפספס את הכדור (שי לוי) (צילום: מערכת ONE)
דינו אנדלובו מפספס את הכדור (שי לוי) | צילום: מערכת ONE

דקה 27: לא שכחנו אתכם, פשוט לא היה על מה לרשום. הדבר היחיד עליו אפשר לרשום הוא הכניסה החזקה של ישראל זגורי ברביד גזל, שזיכתה אותו בכרטיס צהוב.

פדרו גלבאן מול רביד גזל (שי לוי) (צילום: מערכת ONE)
פדרו גלבאן מול רביד גזל (שי לוי) | צילום: מערכת ONE

דקה 31: יוסי אבוקסיס לא מרוצה ולכן החליט לפעול. המאמן החליט לרענן את חוד ההתקפה כשהוציא את ננאד מרינקוביץ' ובמקומו הכניס את פיני בלילי הוותיק.

עדי אלישע מעל איציק עזוז (שי לוי) (צילום: מערכת ONE)
עדי אלישע מעל איציק עזוז (שי לוי) | צילום: מערכת ONE

דקה 42: אוהדי בני יהודה, שרצו לראות הצגה בשכונת התקווה, לא אוהבים את מה שקורה על כר הדשא, אחרת איך אפשר להסביר את הקריאות "תתפטר, תתפטר", ליוסי אבוקסיס?

אוהד בני יהודה. מישהו שכח להגיד לו שאת הדברים מוציאים רק בכניסה? ( (צילום: מערכת ONE)
אוהד בני יהודה. מישהו שכח להגיד לו שאת הדברים מוציאים רק בכניסה? (שי לוי) | צילום: מערכת ONE

דקה 43: איפה הגנת בני יהודה? אדריאן רוצ'ט חדר לרחבה וקיבל כדור כשהוא לבד, מבלי שאף אחד מפריע לו. הקשר הצעיר בעט יפה עם המלא, אך איינוגבה הדף טוב.

מחצית שניה
דקה 49: אדריאן רוצ'ט כמעט והיה אחראי על שער העונה. הקשר חיכה בערמומיות לכדור שיחזור מהרחבה, ומהאוויר שלח בעיטה, שבחלומותיו נכנסת לחיבורים, אך במציאות היא הלכה גבוה מעל השער.

ישראל זגורי מול אלעד גבאי (שי לוי) (צילום: מערכת ONE)
ישראל זגורי מול אלעד גבאי (שי לוי) | צילום: מערכת ONE

דקה 54: איזו החמצה של אנדלובו. קרן גדולה של בני יהודה הגיעה היישר לראשו של החלוץ הדרום אפריקני, שממטר הצליח איכשהו להחמיץ. לא מובן.

הדור הבא של אוהדי בני יהודה (שי לוי) (צילום: מערכת ONE)
הדור הבא של אוהדי בני יהודה (שי לוי) | צילום: מערכת ONE

דקה 59: מהלך יפה של הילד העונה לשם אמיר עגיוב. הקשר הצעיר קיבל כדור מ-25 מטרים, כדרר יפה, חלף על פני נג'ובו וברגל שמאל שלח בעיטה חדה, אך לא חזקה מספיק ואיינוגבה עצר.

דינו אנדלובו מול שיר צדק (שי לוי) (צילום: מערכת ONE)
דינו אנדלובו מול שיר צדק (שי לוי) | צילום: מערכת ONE

דקה 69: גשם שוטף פוקד את שכונת התקווה. כנראה שלו חיכו השחקנים של יוסי אבוקסיס, שהתחילו לשחק ולתקוף.

ברק בדש ודן מורי נאבקים בגשם (שי לוי) (צילום: מערכת ONE)
ברק בדש ודן מורי נאבקים בגשם (שי לוי) | צילום: מערכת ONE

דקה 75: בני יהודה ממשיכה לתקוף. הפעם תורו של אנדלובו, שניסה לבעוט בשמאל מתוך הרחבה לפינה הרחוקה, אך הכדור יצא החוצה.

רביד גזל חודר לרחבה (שי לוי) (צילום: מערכת ONE)
רביד גזל חודר לרחבה (שי לוי) | צילום: מערכת ONE

דקה 81: כדור ענק של עגיוב לבלילי כמעט העניק לבני יהודה שער שוויון. הקשר הצעיר השאיר את בלילי ממצב לא נוח מול עמוס, החלוץ ניסה לבעוט עם החלק החיצוני של רגל שמאל, עמוס סגר את הפינה היטב.

בני יהודה: דלה איינוגבה, איציק עזוז, דן מורי, אביב חדד, עוז ראלי, קסטוטיס איבסקביצ'יוס (שלו מנשה, 59'), חסן אבו זייד, ישראל זגורי (אמיר עגיוב, 56'), פדרו גלבאן, ננאד מרינקוביץ' (פיני בלילי, 31') ודינו אנדלובו. 

עירוני קרית שמונה: דני עמוס, אלעד גבאי, שיר צדק, סלאח חסארמה, דושאן מטוביץ', עדי אלישע, רביד גזל, אדריאן רוצ'ט (בני בן זקן, 88'), וויליאם נג'ובו, שמעון אבוחצירא (אהוד מערבי, 90'), ברק בדש (אחמד עבד, 79').