מאמן הלך, מאמן בא, היכולת אותה יכולת והתוצאה - אותה תוצאה. מכבי תל-אביב של ניר לוין רשמה הערב משחק שישי ברצף ללא ניצחון אחרי 1:1 דרמטי מול מכבי נתניה במשחק שנערך בטדי.

הצהובים היו קרובים לניצחון אחרי ששער יפה של רועי קהת העלה אותם ליתרון בדקה ה-81, אבל כנראה שזו פשוט לא העונה של הקבוצה מקרית שלום. פנדל מוצלח של אחמד סבע שלוש דקות בתוך תוספת הזמן קבע חלוקת נקודות והשאיר את הקבוצה שפיטרה את מוטי איווניר במקום התשיעי בתום הסיבוב הראשון.

המאמן המאוכזב, ניר לוין, דיבר בסיום על הרגשתו במשחק הראשון כמאמן מכבי תל-אביב: "היה מעניין, מאתגר, אבל מאכזב. אתה מתכונן כל-כך טוב למשחק, עושה את הדברים נכון ובסוף יוצא עם שוויון בפנדל בתוספת הזמן וזה מאכזב ומתסכל, מעבר להיבט האישי שלי".

כשנשאל על מה הוא עבד באימונים השבוע, אמר המאמן: "לא היה הרבה זמן לעבוד ולהכין, עסקנו בשיפוצים ותיקונים קטנים, בסה"כ השחקנים מראים רצון גדול באימונים וגם במשחק, הם מבינים את המצב, עושים את המאמץ, לא היינו רחוקים משלוש הנקודות, הגענו להזדמנויות אחרי ה-0:1, בסוף ספגנו אבל היו הרבה סימנים טובים שמעודדים לקראת העתיד".

אלברמן כועס. "לא עמדנו במבחן התוצאה" (גיא בן זיו) (צילום: מערכת ONE)
אלברמן כועס. "לא עמדנו במבחן התוצאה" (גיא בן זיו) | צילום: מערכת ONE

כשנשאל האם ימשיך עד תום העונה אמר לוין: "אני איש המועדון וכל עוד יבקשו ממני, אעשה את העבודה ואתרום את חלקי, כולל המשחק בקייב ברביעי שזה המשחק הבא ועליו אנחנו חושבים. אח"כ נראה. אנחנו בדיבורים עם ראשי המועדון, כרגע מתמקדים בהכנות לקייב ואח"כ נראה מה הלאה".

ניר לוין (גיא בן זיו) (צילום: מערכת ONE)
ניר לוין (גיא בן זיו) | צילום: מערכת ONE

לסיום התייחס לוין למצב המנטלי בקבוצה: "ראו היום על הדשא שחקנים שעוזרים, שנלחמים, שרוצים, אני חושב שהמצב שצוייר היה קיצוני מדי ולא נכון. שחקנים עשו את המאמץ, אנחנו לא מתעסקים בזה ומסתכלים קדימה. יש הרבה עבודה אבל ניקח מהמשחק הזה את הדברים הטובים והיו הרבה ונצטרך לשפר את מה שפחות טוב".

ישראלביץ´ ויצחקי מתוסכלים (גיא בן זיו) (צילום: מערכת ONE)
ישראלביץ´ ויצחקי לא מבינים איך זה קרה (גיא בן זיו) | צילום: מערכת ONE

גל אלברמן אמר בסיום: "זה הכי מאכזב שיש. אין מה לעשות, בכדורגל לפעמים יש מומנטום שלילי והכל הולך הפוך, נצטרך למצוא את הדרך לצאת מזה. יש לנו כבר ברביעי משחק ואין לנו זמן לחשוב על זה. בסה"כ היו הרבה דברים חיוביים, אבל במבחן התוצאה לא השגנו את מה שרצינו, נצטרך לשפר את הדברים הטובים".

על עצמו אמר: "גם בימים הפחות טובים המשכתי להאמין שההזדמנות שלי תגיע, עכשיו הכל התהפך, חובת ההוכחה עליי ואני צריך להוכיח שמקומי פה".

אלברמן עם קונאטה וברק לוי בסיום (גיא בן זיו) (צילום: מערכת ONE)
אלברמן עם קונאטה וברק לוי בסיום (גיא בן זיו) | צילום: מערכת ONE

בנוסף לכל הצרות, הצהובים יוצאים מהמשחק עם מיני-מכת פציעות: רוברטו קולאוטי סובל ממתיחה בשריר הירך, סאבו פאביצ'ביץ' סובל ממתיחה בגיד אכילס ומושיקו לוגאסי סובל ממכה בברך.

מאמן מכבי נתניה, ראובן עטר, היה מטבע הדברים מרוצה: "אני יוצא מרוצה כי חזרנו מפיגור בתוספת הזמן. ללא ספק זאת נקודה חשובה. מכבי נלחמה, היו המון מאבקים במרכז השדה, הכדור היה יותר באוויר מאשר על הארץ, לא היה משחק טוב מבחינת הנאה של הצופים, אבל היו הרבה מאבקים ולחימה של השחקנים. תפסנו את מכבי כשהם נלחמים על הכבוד וזה לא היה קל. אני שמח שהשחקנים הצליחו להשיג את הנקודה, ליותר מזה לא היינו ראויים. אם יעשו תקציר אין הרבה מה להראות, היו קצת יותר מצבים שלהם בסוף, אחרי ה-0:1 וזהו".

ראובן עטר (גיא בן זיו) (צילום: מערכת ONE)
ראובן עטר (גיא בן זיו) | צילום: מערכת ONE

על היכולת של קבוצתו אמר עטר: "בשלושת המשחקים האחרונים היו שני משחקי חוץ, בסכנין שמנצחת את כולם בבית ומול מכבי במומנטום שלהם, לעשות תיקו במשחקי החוץ האלה זה תוצאה סבירה וטובה. אני לא מודאג, סיימנו עם 23 נקודות את הסיבוב, בעונה שעברה סיימנו עם 19, אנו בשיפור טוב מאוד ועכשיו מתחילים סיבוב חדש. אני מקווה שלפחות את ה-23 נעשה ומקווה שיהיה שיפור ונעשה יותר".

לקראת המשחק מול מכבי חיפה אמר עטר: "הם הפסידו בדרבי ומבחינתנו יהיה משחק קשה כמו היום ונבוא עם אותן מוטיבציות כמו שהגענו לכאן מול מכבי ת"א".