מ.ס. אשדוד המחודשת קיימה הערב (שני) את משחק ההכנה הראשון שלה לעונת 2011/2012 ולפתיחה חלומית שכזו נראה שגם בעיר הנמל לא ציפו. שהאדומים-צהובים הביסו את סקציה נס ציונה מליגת המשנה בתוצאה המוחצת, 0:7.

בקבוצה מעיר הנמל נבחנו מספר שחקנים, הן ישראלים והן זרים, כאשר מי שהרשים מעט יותר מהשאר היה החלוץ הקרואטי, טומיסלב איביצ'יץ' בן ה-23, שנחת הבוקר (שני) ממולדתו. הקרואטי נכנס בחלק האחרון של המשחק שחולק לשלושה שלישים ובישל את שני השערים האחרונים.

המגן הימני המצוין, עופר ורטה, פתח את מסכת הכיבושים כבר בדקה השמינית, כשקיבל כדור מדוד רביבו שערך הופעת בכורה מחודשת באשדוד. המגן חדר לרחבה ובעט ברגל שמאל לפינה הגבוהה ופנימה. בחלק השני של המשחק ביצע המאמן יוסי מזרחי מספר שינויים, בהם הכללתו של החלוץ עידן שריקי, שטרם הגיע לסיכום עם ראשי הקבוצה על חוזה ארוך טווח בו הוא מעוניין.

שריקי סיים את המשחק עם שלושער, כשבדקה ה-49 עופר ורטה בישל לו באופן נפלא כדור אותו המשיך מהאוויר פנימה. בחלוף שש דקות קבע שריקי 0:3 בבעיטת עונשין מ-11 מטרים. את השער הרביעי כבש נבו מזרחי בדקה ה-70 לאחר בישול של בן בוטבול, שהוסיף עוד בישול לשריקי שכבש את החמישי, עשר דקות לסיום.

נבו מזרחי השלים את מסכת השערים עם צמד משלו בדקות ה-85 וה-90 וסיים אף הוא עם שלושער משלו, כשנראה כי צמד החלוצים של אשדוד מצויים בכושר טוב לשלב זה של העונה.

רחמים צ´קול ועידן שריקי. החלוץ כיכב (משה חרמון) (צילום: מערכת ONE)
רחמים צ´קול ועידן שריקי. החלוץ כיכב (משה חרמון) | צילום: מערכת ONE

מי שפתח בשערה של אשדוד הוא אופיר מרציאנו, שצפוי להיות השוער הראשון של האדומים-צהובים העונה. בחלק האחרון של המשחק שולב במקומו השוער הקרואטי, דרגאן סטויקיץ', שכרגע לא ברור האם הוא יהיה חלק מהסגל של אשדוד למשחקי הליגה או שכבר יקבל תפקיד בצוות המקצועי.

הקשר הקרואטי, ארפין ווסיליינן בן ה-24, והחלוץ הניגרי, אגבה אוצ'ה, נבחנו אף הם בחלק הראשון של אשדוד במשחק ההכנה, אולם לא הרשימו יתר על המידה. לעומתם, מי שעזב את אימוני הקבוצה הוא אלביס סאריץ', אשר נסע לחתום בקבוצה מהליגה הפולנית.

אופיר מרציאנו (מור שאולי) (צילום: מערכת ONE)
אופיר מרציאנו (מור שאולי) | צילום: מערכת ONE